Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ay canim ya kiyamam cok gecmis olsun tekrar. giz sicak sicak bisiler ic valla iyi gelir, bol bol portakal mandalina ye, bana okadar iyi gelmistiki portakal mandalina, anlatamam ha. bol vitamin veriyor, insan kendini cok daha iyi hissediyor :teselli:

saol bebaam tsk ederim.. iciyorum ya icmez olurmuyum.. annem bisey demlemis benden haric icinde hersey var.. gribe bu iyi gelir ic ic diyo dur bide zencefil atayim icine ohh simdi iyilesirsin diyo.. portakal mandalin cok tuketiyom.. az bisey iyi oluyom hapin etkisi gidince yine felcc

tamam seker bi de seni alırız aramıza:roflol:
çabuk iyileşelim ama olmuyor böyle

bencede inş yaa :çok üzgünüm:doktor bugün ilacını değiştirecem yazılarını okuudm farklı ilaç vermem gerek dedi inş en kısazamnda

saol bebaam tsk ederim.. iciyorum ya icmez olurmuyum.. annem bisey demlemis benden haric icinde hersey var.. gribe bu iyi gelir ic ic diyo dur bide zencefil atayim icine ohh simdi iyilesirsin diyo.. portakal mandalin cok tuketiyom.. az bisey iyi oluyom hapin etkisi gidince yine felcc

:roflol::roflol::roflol: haha o ilginc caylarin tadi igrencccccccccccccc kafamçokkarıştı

giz gonyali sen facebook kapattinmi benimi sildin faceden?

yooo gapatmadim giz, sen beni eklemismiydin facedeeeee :1shok:
allah seni netmesin :roflol:
bidaha ekle gizzz :1shok:

X