Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kız robot musun nesin beni güldürdün rabbimde seni güldürsün :)

sağol amin cümlemize inş. zaten yanımda gezenler gülmekten iş yapamıyor ki kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kahretsin hayran kitleme bir idaha eklendi iimi :roflol::roflol::roflol::roflol:

gel ,sen de gel ,benim gönlüm geniş yaww hepinize birden yeterim ben :roflol::roflol:

selam kızlaaarboshayallersmile
kız meryem ben şimdi sana seyhan diyemem ki alıştım bikerem:umursamaz:niye değiştirdinki nikini
adın meryem mi seyhan mı ay ne meraklıyım dimi yaaaaklinialirimsmile

napıyosunuz kızlar ne var ne yok...

yha ben bişey sorcam sefaköyde oturan varmı aranızda yada oraları bilen?? fikri olan ..

ankarada yok öyle bir yer ama istanbula taşınırsam söylerim sırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol:

saolunn kızlar bi bilen vardır elbet..topiçte bukadar istanbullu var:):) çok cahil hissetim kendimi :kedi:

mrb. görünen köy klavuz istememm çirkin olup olmadığımıda ben söyleemmem insanalr yorum yapsın :jeyyar:

çirkinsin işte ne var bana göre çirkinsin allah allah yaaww fikirlerime de ambargo koyuyor kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

evet çirkinim desene hemen yiyorsun yemi heeekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

çirkinsin işte ne var bana göre çirkinsin allah allah yaaww fikirlerime de ambargo koyuyor kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

evet çirkinim desene hemen yiyorsun yemi heeekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

için rahat edecekse öyle olsun çirkiniz bakkalım :umursamaz:

oy tombulum tombulum yoldan geldim yorgunum sırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol:

ne yaptın bugün yine gezenti şey anlat da bilelim

dersaneye uğradım.bi yerde oturdum yanlız başıma iskender yedim :çok üzgünüm: sonrada doktora tel açtım konuştuk . sonrada diğer doktora tel açıp bakım için randevu aldım :dilcikar:

Son düzenleme:
X