Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bu konuyu açan başı yazmalı kız seni protesto ediyorum açtığın topiğe hiiiç uğramıyosun -tatlicadiarzu- :roflol:

dersaneye uğradım.bi yerde oturdum yanlız başıma iskender yedim:çok üzgünüm: sonrada doktora tel açtım konuştuk . sonrada diğer doktora tel açıp bakım için randevu aldım :dilcikar:

doktor doktor geziyorsun maşallah adamların da vakti bol herhalde sürekli seninle konuşuyor

hemmennnnnnnn cevapliyorummmm guzumm :eek:

kendisi yozgatli
ailesi yok isin icinde biz kendimiz tanistik
sigarasi yok
ickisi yok
kumari yok
maasi iyi, audi de calisiyor, araba yapio yani
süper arabasi var bmw :eek:
yahusuhluda :eek:

yozgatın insanı çok yobaz isterse ist doğsun ayı oluyorlar benım eşim tarafıda yozgatlı katıksız ayular bence pek bulşma

yozgatın insanı çok yobaz isterse ist doğsun ayı oluyorlar benım eşim tarafıda yozgatlı katıksız ayular bence pek bulşma

bende öyle biliyorum aslinda canim ama yinede genelleme yapmanin yanlis oldugunu düsünüyorum. fisfisfis
simdilik hic öyle biri gibi gelmedi bana, taniyip görücez bakalim :1rolleyes:

bu arada selam kizlar ben geldim nööörüyonuz bakimm delikafadulden

bende öyle biliyorum aslinda canim ama yinede genelleme yapmanin yanlis oldugunu düsünüyorum. fisfisfis
simdilik hic öyle biri gibi gelmedi bana, taniyip görücez bakalim :1rolleyes:

bu arada selam kizlar ben geldim nööörüyonuz bakimm delikafadulden

as selam naber sultan

ve sonra da seker gidecek belki bi süpriz yapar hepinizden önce gider.ama benim en son gideceğim kesin bişey:bbo:kaydirigubbakcemile3

ve sonra da seker gidecek belki bi süpriz yapar hepinizden önce gider.ama benim en son gideceğim kesin bişey:bbo:kaydirigubbakcemile3

slm cnm a.s. kısmet bu işler amma ben k.k kanın 6 yıllık daimi üyesiyim sanırım belki nişan fallan olabilir amma evlilik sanmıorum

ee nasıl durumlar anlat biraz heyecanlanalım şurdaa:dance:

valla kuzum iyi iste simdilik ancak telefonda felan görüsebiliyoruz
malum kendisi bana 1 saat uzaklikta oturuyor,
olsun ama böyleside cok heycanli kaydirigubbakcemile3

iste birbirimizi tanimaya calisiyoruz, sorular felan soruyoruz,
iyi düzgün birine benziyor, tabi zamanla görürüz bunu CADIARZU
yinede olumlu bakiyorum aslinda :eek:

valla kuzum iyi iste simdilik ancak telefonda felan görüsebiliyoruz
malum kendisi bana 1 saat uzaklikta oturuyor,
olsun ama böyleside cok heycanli kaydirigubbakcemile3

iste birbirimizi tanimaya calisiyoruz, sorular felan soruyoruz,
iyi düzgün birine benziyor, tabi zamanla görürüz bunu CADIARZU
yinede olumlu bakiyorum aslinda :eek:

eğer evlenme gibi birşey olursa öğrencisin sanırım evliliği düşünüyo musun bilmiyorumkismile

işte yine geldim burdayım hangi taşı kaldırsan ben çıkarımmaklinialirimsmile sultan kuzum oo ben bile heyecanlandım gıı ee hadi güzel haberlerin dewamını bekliorumm:eek:

slm cnm a.s. kısmet bu işler amma ben k.k kanın 6 yıllık daimi üyesiyim sanırım belki nişan fallan olabilir amma evlilik sanmıorum

slm cnm.Kısmet işte ne zaman olacağı belli olmaz
Allah karşınıza sizi mutlu edecek birini çıkarsın kızlar:Saruboceq:
Benim çıkardı çok şükür herşeyin zamanı var onları bekliyoruz

X