Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

şaka gibisin kız herşeyi ciddi alıosun benm yaşadıklarım diosun da tabi herkesin derdi kendine göre büyük ama inan kendi hayatımı anlatsam benm yerimde olsan
heralde ömür billah çıkamazdın depresyondan off geyik topiciği kuzum bırak ciddiyeti herkes kafa dağıtıo bak sen de takıllsositososito

vallahi canım ya..sallla gitsin :teytey::dance:

[QUOTE=sekerkiz;10944701]anlatmayı denenyebilirsin içine atmma felaket olur sonra ben konu açmıştım sende başka bi yerde topik açabilirisin k.k da herşey var[/QUOTE]

ewet şekerim bak tesettür topiciği geyik bölümünde yeterince açık..bence de içine atma mazaallah sonra..kk faworii ama sende hakkatten ninem gb herşeye ciddiye alıosun he baksana eğlen kuzum yaa şakkıdı

şekerim bu arada sen sevin seninkiler çekçem diye uyarıyor annem direk çekiyor... hatta sigortayı indiriyor:):) hayatımı karartıyor

kızz on 41 bende iç çamaşır yollayım malaum bizim iş o:):):)

canım sözlü falan olsak güzel esprili boxerlar var aslında :kedi: ama şimdilerde utanırım böyle bişi vermeye..ama bu işte olduğunu öğrendiğim iyi oldu :jeyyar: çeyiz çamaşırlarım senden alırım

kız ona o zaman babydoll göndereyim:):) yanlız sana bi görümce veya bi kayın gelmesin bu saatten sonra:):):)

1.30 sattr telde konuşurum ya yanağım ısındı kaydirigubbakcemile3

ohhhhh...maşallah tel kulağınıza yapışıcak kız.. ben konuştuğumda bırak ısınmayı tel ısınma turlarına bile çıkamıyo..3. dakkada kapatıyoruz..napıyomuş sevdiceğin zemuszemus

yok tatlım bitanem yazık uyuyo nöbet tutuolar ya hep ondan uyumaya çalışıo ama bugn çarşı izni vardı gördüm sevdiceğimi :asigim:
arkdşlarla knştum ya hem de 5 kiişi aynı anda kaydirigubbakcemile3

yok tatlım bitanem yazık uyuyo nöbet tutuolar ya hep ondan uyumaya çalışıo ama bugn çarşı izni vardı gördüm sevdiceğimi :asigim:
arkdşlarla knştum ya hem de 5 kiişi aynı anda kaydirigubbakcemile3

oh oh iyi bakalım :dance: şafak kaç?

talya m ben paçalı don istiyorm delikafadulden

X