Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ben yatıom annem yine söylenio fişi çekecekmiş bi babbam çekio fişi bi annem ne istiolar ya bi tat vermiolar

biliorum yawrum 75+40 dedim ondan uuu bide pasta bide sewgililer günü wowwwww:uhm:

ben yatıom annem yine söylenio fişi çekecekmiş bi babbam çekio fişi bi annem ne istiolar ya bi tat vermiolar

kız bizimkiler akraba mı yoksa :roflol: babamda çok kızıyo bana..çekicem artık fişi diyo.. hadi iyi geceler datlumolumunekankayizsmile

kız bizimkiler akraba mı yoksa :roflol: babamda çok kızıyo bana..çekicem artık fişi diyo.. hadi iyi geceler datlumolumunekankayizsmile

bencedea krabalr uzaktan sankim :roflol: .iyi gecelar cnm sinir edioaar yav gece bekçileri mübarek.herkese iyi geceler opuyorumnanaktan

banan taktınız heee hayatımızı anlatmakla hataettik zati

şaka gibisin kız herşeyi ciddi alıosun benm yaşadıklarım diosun da tabi herkesin derdi kendine göre büyük ama inan kendi hayatımı anlatsam benm yerimde olsan
heralde ömür billah çıkamazdın depresyondan off geyik topiciği kuzum bırak ciddiyeti herkes kafa dağıtıo bak sen de takıllsositososito

alınganım amma kızgınlığım uzun sürmez .neyse hadi iyi geceler bol muhabbetler

anlatmayı denenyebilirsin içine atmma felaket olur sonra ben konu açmıştım sende başka bi yerde topik açabilirisin k.k da herşey var

kız sen hiç yaşını göstermiyosun hee.. ben seni 18 falan diye düşünmüştüm.. söyle canım sende. bende isyan ediyorum arada iyi oluyo,seslerini çıkarmıyolar hihoyyyt

tşk cnm kaydirigubbakcemile2 :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…