Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

teremmm :dance: h.g

hoşbulduk şekerimmm:teytey:

terem immmmmmmmmmmmmmmmmmmm :1hug:

canım hoşgeldin ya çok özledik vallahi..du bi daha sarılıcamm:1hug:

on41 immmmmmmmmmm hoşbulduk balımm walla bende çok özledim off sıkıldım misafir olmaktan ya yazamıom çatlıodum..resmen bütün damarlarım kk kk die bağırıodu:roflol:

on41 deme kuzum ben kk da teremdim terem olarakta kalıcam bu geçici anlarsın=):umursamaz:

hoşbulduk papatyammmmmopuyorumnanaktan

hemşom ayıpsın yaptım walla kekimide bi güzel olmuştu beğedni kaynana hele bi beğenmesinklava:

hb şekerim boşver alınma relax biraz kimse kötü niyetli bişey demez burda sana yada başaksına..

terem beğenmeseydi kaynanalıktan istifasını verirdin:):)oğlunu ver sen git derdin kuzum

:dance:

canlar benimkinin 6 şubat ta benmkinin doğum günü,haftasına sevgililer günü.. hediye araştırıyorum ama 5 kuruşum yok vallahi napcam bilmem.. bilmiyorumkismile

sabri özelden bi set beğendim kravat,mendil,kol düğmesi takım..140tan 75e inmiş.. bide gömlek alayım diyorum..sizce nasıl olur ? :uhm:

bence güzel

öle tabi hemşom benmki böle ciddi dominant bi tip ayy sende benm gibisin dio öleyim tabi dedim ezdirmem ben kendimi kimseye lafımı iletirim hemenzemuszemus

kız ne 75 mi ee güzel bi gömlek 40 tan aşağı değil ne ettin sennboshayallersmile

kız ne 75 mi ee güzel bi gömlek 40 tan aşağı değil ne ettin sennboshayallersmile

kız 75 olan gömlek değil.. kravat+kol düğmesi+yaka mendili takım halinde.. gömlek te 50 fln vardır..bide sevgililer günü hedaaaayesi,bide doğum günü pastası :bboff battım ben. babama yavru kedi misali sırnaşma vakti geldi galiba bilmiyorumkismile

sağol şeker im

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…