Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hayirdir talyacikk :) ayrica dogrusun dugun dedigin davullu zurnali olur.. biz davullu zurnali olmasin demedikki kiz tarafina.. mevlutlu olsun hasan dursunu abdurrahman onulu getirelim dursun ali erzincanliyi getirelim semazen getirelim dedik dinimize uygun olsun haciyiz dedik kizi davul zurnayla cikaralim dedik ama nafile... :sm_confused:

benim düğünümde ilk kuran okundu 2 dakikalık bi konuşma kısaca hemen.sonra ilahi gurubu sonra semazen gurubu geldi
sonrasında efeler geldi pasta takı derken hoş sakin bi düğün oldu

cankızzz nan senin baban benim kayınpederim olmıyadelikafaduldendelikafadulden o da aynı bunları dedi babama

yoksa sen yengemisin yokse gorumcenmiyim kaydirigubbakcemile3 ya canim oylesi daha iyi.. millet simdiden laf etmeye baslamislar hacilara bak calgini dugun yapiyorlar diye.. napalim abim ne laftan nede sozden anliyo.. kiz tarafi nuh diyo peygamber demiyo

zarifecikk ayrica bizim gelinin gelinligi seninkinden.. daracikda ustune oturuyo gelinligi kivira kivira oynasin artik dugunde hemide kapali kaydirigubbakcemile3

oyun diye diye oynayasım geldi valla
:teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::sm_cool::sm_cool::sm_cool:hihoyyythihoyyythihoyyyt

esma ben göremedim aşk olsun insan bi haber eder...
yaaaaa
ben yine göremedim :sinifsinif:
ama cok kılo almısım moralımbozuldu
efsanurcanım güzelmiş kabanın hem de spor tam benlik hoşsun valla
esmyseni göremedim ben.bi de cevahire yakın sayılmam anadolu yakasının dağ başından geldim avrupada bi dağ başına
ya olemı ben yakınımda ondan dedım
lahana burayada kahve koymaya balamışsın

X