Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

İyiyim canım bende sen?

Bulaşık makinasını boşaltmayı bende çok sevmiyorum ama düşünsene bir de olmasaydı hepsini tek tek elinde yıkamak daha kötü dimi ama şükretmek lazım sengözlerimebaksanab

iyim walla ne olsun ders calisiyorum yarin sinavim var :) tabi herzamanki gibi son gun calismaya basliuom:eek: bulasik makinasi konusundada walla annem tencereleri felan koydurmuyo elim yinede bulasiga giriyor hergun kaydirigubbakcemile3

anadolu lisesi sözel bölümündeyim güzel sanatlara hazırlanıyorum 3. sınıftayım. oh be ne uzunmuşkaydirigubbakcemile3

Çok güzel canım ya

Benim de anasınıfına giden 1 çocuğum var.Her okula götürüşümde anne senin okulun nerde sen neden okula gitmiyorsun diye soruyo bana bende oğlum ben okulların hepsini bitirdim desemde tekrar tekrar soruyo kuzucuk kaydirigubbakcemile3

kız diceeer :eek:klava: istanbula mı geldin yoksam, buralarda havalar gene bozdu, yağmur yağmur yağıyor fırtına esiyor :sinifsinif: . dünkü hava yaz gibiydi bugünki havaya bak.kaydirigubbakcemile3 eğer gerçekten istanbula geldiysen yağmur getirdiğin bir kez daha tescillenmiş olacak lülülülülülü

iyim walla ne olsun ders calisiyorum yarin sinavim var :) tabi herzamanki gibi son gun calismaya basliuom:eek: bulasik makinasi konusundada walla annem tencereleri felan koydurmuyo elim yinede bulasiga giriyor hergun kaydirigubbakcemile3

Sen de lise öğrencisi misin canım? Şimdiden başarılar diliyorum bende öğrenciyken son güne kalırdı hep çalışmak ve tv karşısına geçtiğimde de müthiş bir suçluluk duygusu yerimseniben

amanın dıme nıkon ya yenı panco almıştım
gıyemezmıyım sence o derece mı soguk yav ılla mont mu gıyılır uhuhuhuhuhuh

amanın dıme nıkon ya yenı panco almıştım
gıyemezmıyım sence o derece mı soguk yav ılla mont mu gıyılır uhuhuhuhuhuh

bilemiyim, fırtına var ama istanbulun işi belli olmaz bir de sen gelecekmişsin, yandık artık kar bilem yağar belkide :roflol: :roflol: kız söle bakam sen kar getirme gibi bir durumun var mı :eek:klava: halbuki haftasonundan beri hava yaz gibiydi, sabah kalktım yağmur yağmış, dedim dicer istanbula geldi heral kafamçokkarıştı

Sen de lise öğrencisi misin canım? Şimdiden başarılar diliyorum bende öğrenciyken son güne kalırdı hep çalışmak ve tv karşısına geçtiğimde de müthiş bir suçluluk duygusu yerimseniben

ayy sorma hemide bugun dizi var yaa bi kac saat calistim calistim calisamadim yarina sinav Allah kerim:Saruboceq: :) evetson senem Hollanda sistemi daha farkli aslinda ama lise son diyelim suna

X