Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sanat cim ya su kist olayi pek cok oluyor galiba :-/ az önce komsunun kizlari aradi anneleri bugün hastaneye apantis falandir diye gitmisler ama iki tane kist bulmuslar ondada yatirmislar yarin ameliyat edeceklermis, herkeze acil sifalar

bende bi göz attim sizlere simdi cikiyorum yatmaya sabah ise gidecem daha dersleri bitiremedim of offf

sanat cim ya su kist olayi pek cok oluyor galiba :-/ az önce komsunun kizlari aradi anneleri bugün hastaneye apantis falandir diye gitmisler ama iki tane kist bulmuslar ondada yatirmislar yarin ameliyat edeceklermis, herkeze acil sifalar

bende bi göz attim sizlere simdi cikiyorum yatmaya sabah ise gidecem daha dersleri bitiremedim of offf

se ne okuyon meryem?

senağlama kızlar ya msn den birinin profilini inceledim film falan eklemiş incelerken yanlışlılkla benim profilede ekelenmiş :eek:klava: nasıl silecem o illeti yaaaaamafoldumben yeniliklerde geçiomuş habire kafayı yiyecem millet ne zannedecek

se ne okuyon meryem?

kimya okuyorum canim, carsamba prof le randevum var ozamana mutlaka bitirmem lazim kontrol edecek sonra konu anlatimi gibi birsey yapmam lazim milletin önünde nasil yetistircem bilemiyorum. verilen 60 sayfayi hazirlamak zaten bi dertde gelmis ingilizce vermis birde ya :gitme:

:roflol: :roflol: :roflol:
seni ispiyonlayacam :jeyyar: :jeyyar:

yaa ama yapma yaaaa bilmiyorumkismile

bak ben simdi kopyayi hazirliyorum, dersimi de calisiyorum sonra sinava giriyorum o kopyaya gerek bile duymuyorum, ama herseyi unuturum korkusu var diye yanima aliyorum o kopyalari
ohaoldumsmile ohaoldumsmile ohaoldumsmile

yaa kimse bilmiomu rezil oldum valla habire geçio alttamafoldumben

kimya okuyorum canim, carsamba prof le randevum var ozamana mutlaka bitirmem lazim kontrol edecek sonra konu anlatimi gibi birsey yapmam lazim milletin önünde nasil yetistircem bilemiyorum. verilen 60 sayfayi hazirlamak zaten bi dertde gelmis ingilizce vermis birde ya :gitme:

canim sende okuyacak baska bise bulamadin mi, gerci bende nasilolsa kolay diye turkolojiye basladim ama hiiiiicte kolay degil yaaa
:umursamaz:

senin o dedigin sunumdan bende yaptim benim prof bana direk 5 verdi :sinifsinif: suratsiz kadin yabanci düsmani
rabbim yardimcimiz olsun

..

meryem kiz sende benim gibi kopya hazirla, ben suan kopya hazirliyorum :kedi:

valla sekerim ben bilmem, pek anlamam öyle seylerden :sm_confused:

güya adamd dindar die geçinio izlediği filme bak onun kurbanı olduk rezil olduk millete ne izlio dieceklermafoldumben

başka yere dalmış gtmişm ya eyvahedigeldismile

Parlayanyıldızım sonuna kadar destekçinim kopyada aklinialirimsmile :jeyyar:

ben yatıom başımıza ne iş açtık yav yarın internet cafeye gidip sildireyim rezil olduk millete kıza bak o tür filmleri izlio diecekelr mafoldumben

X