Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kısa bi sürede olsa bu sıkıntıyı ceken birisi olarak bebek hasreti çekenleri cok iyi anlıyabiliyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin arkadaşınında yardımcısı olsun canım

kısa bi sürede olsa bu sıkıntıyı ceken birisi olarak bebek hasreti çekenleri cok iyi anlıyabiliyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin arkadaşınında yardımcısı olsun canım

çok zor ya teyzem yine güçlü bi kadın başkası olsa darmadağın olmuştu

Son düzenleme:
sanatcım detayını sımdı okudum. offf okadar buyudude hıcmı belırtın ağrın olmadı bebeğim:KK43:((((

bılıyorsunuz benımde olmuyor. bırkere tup bebek yaptırdım tutmadı. allah kısmet ederse bırdahakı ay tekrar yaptırıcam insallah. Rabbım ellerimizi boş bırakmasın.

bılıyorsunuz benımde olmuyor. bırkere tup bebek yaptırdım tutmadı. allah kısmet ederse bırdahakı ay tekrar yaptırıcam insallah. Rabbım ellerimizi boş bırakmasın.

yaa seninde mi olmuyo ne kadar oldu teyzemin 12 yıl

teyzem menepoza giriş sürecinde malesef önlemini almadı stres kaynaklı menepoza giriş sürecinde engellemeye çalışıoalr yumurtlamam problemide var.3 defa aşılamma bir defa tüp bebbek tedavilerde cabası

teyzemin önceleri hiç sorunu yoktu boşu boşuna aşılamayla falan uğraştılar direk tüp bebeğe gideceklerdi aslında .kist falan yok hormonlarda normal fsh dışında oda zaten menepoza giriş süreci

bayya olmuş allahım teyzemede :Saruboceq:sizede tüm olmayanlara versin.

teyzemin önceleri hiç sorunu yoktu boşu boşuna aşılamayla falan uğraştılar direk tüp bebeğe gideceklerdi aslında .kist falan yok hormonlarda normal fsh dışında oda zaten menepoza giriş süreci

amın canım allah kımsenın kucağını boş bırakmasın, hayırlı evlatlar versın meryem suresını okusun canım.

soğan kürü ve incir kürünü yaptı meryem suresi ne yapmadıki

bende de pco vardı ama çok şükür meleğim çok üzmeden geldiAllah ım herkese nasip etsin

şu anda elim ayagım titriyo yaa alt kattaki komsuda kavga çıktı kıyamet kopuyo binada eşimde gelmiycek bugun içim darlandımafoldumben

bende de pco vardı ama çok şükür meleğim çok üzmeden geldiAllah ım herkese nasip etsin

şu anda elim ayagım titriyo yaa alt kattaki komsuda kavga çıktı kıyamet kopuyo binada eşimde gelmiycek bugun içim darlandımafoldumben

hadi ya :1shok:

hımm ya pko doktor kontrolunde guzel sonuclar verıyor canım. bende yumurta rezervınde azalma var. allah yardımcımız olsun.
kavgamı var hay allah. gecer bırazdan korkma canım.:hulya:

çok korkağım ben yaaboshayallersmile

ewet canım ama pcolu senelerce bebek sahibi olamayan kişiler var çok şükür ben şanslıydım

bal çörekotu tarçın denedinmi ben hamile kalmadan önce hergun sabah akşam birer kaşım karısımdan yiyordum bide yasin suresini 3 kere her mübiyn den sonra tekrar başa dönerek okuyunca ne niyet için okunursa kabul oluyomu onuda okuştum bildiklerimi söyliyim dedimopuyorumnanaktan

ah bebısım neler denedım. rabbım ol demedıkce olmuyor. bakalım subatta ıkıncı tup bebek denememe baslıcam kısmetse.

X