Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ne +18 i yahu.. ay ben fransız kaldım delikafadulden.. topic yoldan mı çıkıyo ne :roflol:

canım ne profili bu.. sen bana söyle hallederiz.

msn profiline biizm dindar görünen bi arkadaş o biçim film eklemiş.bende gördüm ahha dedim yakakldık dindar geçinne adam ne film izlio derken benm profilimede eklenmiş incelerken şimdide silemiyorum .yenilikler kısmında habire geçio rezil oldum arkadşlara

canım ayarlr ya da seçenekler e bi baksana..illaki kaldırma ayarı vardırç bende msn profiline hiç bakmam.. msn kendiyle ilgili desen anlardım

ona da senin gibi bulasmis olmasin

cok merakin sonu kaydirigubbakcemile3

on41 ben anlamadim sekerime yardimci olda kurtulsun yaa

söyledim pişkin pişkin sen eklemişin dio bide gülüo dedim senin profilde ne arıo bilmiorm dedi oda .bende yedim ya erkeklerin hepsi öyle dindar mindar hepsii aynı :eek:lmaz:

internet cafeye gidem mecbur adamlara nası diecem ben silin die :kedi:

canım senin bahsettiğin yer msn space mi? :uhm: gerek yok nete gitmene yahu..çözeriz. benm pc programcısı arkadaşlarm var

günaydın hatunlar...

şeker filmi izle profiline ekle sonrada silin diye ağlaş :umursamaz:yemezler kuzum sen eklemişsin işteşakkıdı

sekerkız bişey söyleyeceğim ben aslında fazla anlamam ama benimki bi tahmin. o yeniliklerde geçen şeyler msn deki arkadaşların yaptığı yenilikler.işte o profil resmini değiştirmiş, o şu filmi paylaşmış gibi. yani orda senle ilgili bişey yok arkadaşın o filmi eklediği için gösteriyor sen eklememişsindir.
Sen en iyisi o kişiyi engelle ve sil çıkmaz o zaman
Tabi dediğim gibi bi tahmin bunlarkaydirigubbakcemile3

bu arada şekerim gitme sakın cafeye mafeye.. valla kötü düşünürler arkandan:):):) sanatın dediği gibi yeni msn modelinde listendekilerin yaptığı yenilikler çıkıyor sadece

şekerkız canım benim msn ana pencerede araçlar seçenekler bölümünden orada düzen sekmesini tıkla yenilikler listesini görüntüle butonundaki işareti kaldır senin msni kisme görmez senle alakalı değil o ayrıca panik yapma şekercimzemuszemus

X