Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hb canım... geçmişi okudumda inşşş sağ sağlim kavuşur arkadaşın bebeğine... sende tabii biran önce hayırlısıylaa

hadı ya kızlar bu gun performansınız düşük:)))))))))))) muhabbet sarmadı topikte:)))

ben de bi uğrayayım dedim gelip gidiyorum melekler korusunu izliyorum dakaydirigubbakcemile3
Yok patriciam hiç bi belirti varmedi adetlerim de düzenliydi yani daha önceleri düzensizdi son 6 aydır düzene girdi galiba bende ters etki yaptı bu kistkaydirigubbakcemile3
Hormonlarımda sorun varmış kistimden kurtulunca onun için de tedavi göreceğim.neredeyse 6 senedir yüzümde sivilce var diğer senelere göre bayağı az ama yine de çok yağlı bi yüzüm var saçlarım aşırı dökülüyor.
Kist sayesinde bunlar da çözüm bulacakhihoyyyt

hadı canım hayırlı haberlerını beklıyorum insallah . bendede vardı prolaktın hormon dengesızlığı . bitti cok sukur.

yok anacım yaaaa bıtermı. kucucuk mutfakta ne tadılat işi çıktı anlatamam ( eee eşim kendi yapıyor ya tadılatı,inci dizer gibi inceliyor. bu gunde duvarlara taktı yenı boya yapacakmıs. seramık tarafı bıttı. boya ısı cıkmasa yarın takacaktık ne guzel mutfağı.evı bı gel gor allahallah dersın sankı yeryerınden oynamıs:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…