Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kız cankız nerelerdesin kaç zaman sende yoksunn.. sultan gibi sendemi gönül şşlerinden boşladın bakem topiğiiCADIARZU

hihi :kedi:

haklisin canim bende eskiden kiyamazdim ama arkadaslardan alistim :kedi:

olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile

ayy cankız aynen benim gibisin 10 liraya aldığım eşarplar var taka taka bıktım onları bile atmaya kıyamıyorum altı üstü eşarp amaç örtünmek marka olmuş olmamış benim için hiç farketmez yeterki zevkime uysun 3 lira 5 lira demem alırımhihoyyythihoyyythihoyyyt

talyacm selam görmüonuz beni küserim bak :çok üzgünüm: biricik sanada selam :dilcikar::roflol:

kız dün okadar hayal kurdun otel motel hava bastın bizeaklinialirimsmilene topik açmasılülülülülülü

:roflol: :roflol: aman adı üstünde hayal ne evlenmesi kız koca derdi çekememm aman evleenler ne yapmış hepsi mutsuz 6 yıola kadar evlilik mevlilik yok :sm_cool:

şeker aynı ablam gibi konuştun he... oda öyle bazen şüphelenniyorum bize anlatmadığı bir sorunumu var:sm_cool:

şeker aynı ablam gibi konuştun he... oda öyle bazen şüphelenniyorum bize anlatmadığı bir sorunumu var:sm_cool:

bi kaç arkadaş aynı fikirdeyiz topik açalım diyolar dedim süper bu defa adamı bulunca kaçacak gibisin diolar bana:roflol:

kızlar bizim mesai bitti... hazırlanayımda çıkayım akşama burda olursanız görüşürüz fıstıklaraklinialirimsmile

dur kıs şeker bunuda buraya yazamda öle çıkam sen hepimizden önce gidersin hee..belkide var bize ayak yapıyosun nazar değmesin diyezemuszemusneyse kaçtım ben sakın kızıp küsme yine

dur kıs şeker bunuda buraya yazamda öle çıkam sen hepimizden önce gidersin hee..belkide var bize ayak yapıyosun nazar değmesin diyezemuszemusneyse kaçtım ben sakın kızıp küsme yine

yok nie küsem yok valla ben dobra bi kızım gizil saklı yok bende olsa k.k ya lian veririim:roflol:

geldinizmi şekercik biricik.. hangi topiklerdesiniz nan sizbilmiyorumkismile
kız ben iki topiğe takılıyom benim çeyiz topiği var sen bilmiyonmu yoksam sohbet bölümünde beni burda bulamazsan ordayımdır kesinolumunekankayizsmile
talyacm selam görmüonuz beni küserim bak :çok üzgünüm: biricik sanada selam :dilcikar::roflol:
aleykümselam şekerboshayallersmile
gerçi biriciğim kesin çeyizdedirdealsanaalsanasmile

valla bu çeyiz beni yiyip bitircek borç içindeyim:umursamaz: dahada bişi almıyom borcum bitsin yine başlarım ama duramam ben

benim bi cezvem bile yok :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…