Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

benim bi cezvem bile yok :roflol:
utanmadan söylüyo bide zati evlenesin yok alma boşuna:jeyyar:
iyi ewvlen bakalım evlenip ne halt yiyecen evlenenlerin hepsi aman ha evlenme die dert yanıolar bekarlık sultanlıkdır 6 yıl dahah sultanım :sm_cool:

düşüncelerimiz çok çok farklı o senin tercihin ama ben kendi evimi kendi yuvamı kurmak isterim bir an önce tabiki sevdiğim insanlaboshayallersmile
sendede sultan giib bi haltlar var amma du bakkalım çıkar kokususengözlerimebaksanab

inşallllah olucak:Saruboceq:

evet iltihap da var onun için ilaç kullanıyorum.bugün hastanede tahlillerin bi kısmının sonuçları çıktı asıl önemli olanları alamadık onlar önümüzdeki cuma günü alacağız kanser testiymiş işte onun sonucuna göre belli olaccak

inş. şakkayapıorum tabi herkesin hedefleri farklı elbetteki evlenecem amma öncelik farklı bazı hedeflerim var onları gerçekleştimeyene kadar evlilik düşünmüyorum tabi kısmet ne olur o da bilinmez

aman cnm inş kötü çıkmaz

On41 geeeeeeeeeeeldiiiiiiiiiiii :dance:

sanat
ım hayırdır canım geçmiş olsun :uhm:

inşAllah sekerkız
On41 okumadın galiba daha önce yazdıklarımı yumurtalığımda kist var geç farkedildi daha doğrusu farkedilmedi tesadüfen öğrenildi.doktor kanser için test falan da istemiş anlamadım ne oluyor haftaya belli olacak işte

meryem merhaba
Gidiyorsun galiba sen de
merhaba canim benim nere gidiyorum anlamadim :)

he benimde pek hosuma gidiyorlar yazin sormustum 35 tl demislerdi pahali geldi almadim, simdi 25 olunca aldim

birde satici demezmi bunlar orjinal aslinda 119 tl ye satiyorduk suan indirimde 25 tl iki haftaya yine fiyatlar yukari cikacak :) demedim gari orjinalini nerde buluyon 119 tl ye hehe

canim eskiden bende o düsüncedeydim 5 tl verip begendiklerimi aliyordum ama artik saten esarplardan resmen bikmis durumdaydim bi sürü var takmiyorum hic asil onlar fuzuli verilmis paralar....

ipeklerin dökümü cok hosuma gidiyor onun icin ihtiyac olan renklerden almaya dikkat ediyorum ki devamli kullanacagim birsey olsun, örnegin birtane karstadtdan almistim ipek örtü 18 euro falandi ama devamli kullanirim o renk cok kiyafetim oldugundan, böyle düsününce daha ekonomik oluyor cok almaktan

Allaha sükür benimde marka takintim yoktur ve 25 tlden fazla vermem bi esarba ama iki defa olduki 40 tl verdim oda dedimki okul bursum gelmis toplu hemde 4 ayinki birden türkiyede son günüm parayi napacam bari hosuma giden esarp alayim o sekil yani

canim iyi haberlerini bekliyoruz mutlaka! moralini iyi tut herseyin basi odur kaydirigubbakcemile3

benim tanidigim birindede aynisi olmustu oda tesadüfen ögrenilmisti iyikide görmüsüz deyip hemen ameliyata almislardi 1-2 hafta icinde normale döndü, tek sorun eger fark edilmeyipde ilerleme baya olsaymis ozaman olurmus

canım,okumadım.. :uhm: çok geçmiş olsun.. benm bi kaç arkadaşım da da var..yumurtalığında,göğsünde hatta gözünün kenarında bile çıktı.. her ihtimale karşı bütün testleri yapıyolar. korkulacak çok fazla bişi yok..canını sıkma.. herşeyin çaresi var hayatta.inş. bi sorun çıkmadan kistlerinden kurtulursun :1hug:

moralim kötü değil aslında sadece bazı arkadaşlarıma bozuldum bugün bi de hastaneye git gel yoruldum onun dışında güzel herşeyhihoyyyt
meryem çıkıyorsun anlamında gidiyorsun herhalde dedimkaydirigubbakcemile3

he öylemi cikmisim ozaman :) simdi geri döndüm zaten durma göz atiyorum öyle oldugu halde yetismeye zorlaniyorum

su hastane isler baya sikici yahu her yere baska test icin yolluyorlar tahlilleri toplamaya calis sonra git doktoru bul adamin yaptigi bi kagitlara bakiyor tüm kosturmacayi sen yapiyorsun

benim tanidigim birindede aynisi olmustu oda tesadüfen ögrenilmisti iyikide görmüsüz deyip hemen ameliyata almislardi 1-2 hafta icinde normale döndü, tek sorun eger fark edilmeyipde ilerleme baya olsaymis ozaman olurmus

cnm benimki de büyümüş bayağı hiç bi belirtisi olmadı sadece karnım çok şişti ben kilo aldığımı sandım.doktor ceviz büyüklüğündeki şey portakal büyüklüğünde olmuş bayağı gerilmiş heran patlayıp ameliyata alabiliriz dedi.
sağolun hepiniz iyi dilekleriniz için.Sağlığın kıymetini insan böyle zamanda anlıyor.

Ay sorma 3 tüp kan aldılar sonra ben bayılmışım.tekrar gittiğimizde kan alan kadın soruyor ben senin eline kağıt vermiştim nerede diye.deli midir nedir ben kağıdı değil kendimi bile kaybettimkaydirigubbakcemile3:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…