Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bende soru sorayim bugün aklima gelip durdu :)

ya ben ev islerini pek sevmem, sanirim okulun derslerin verdigi yogunluk ve stresdende kaynaklaniyorki kacabildigimce kaciyorum :)

ya siz evlenmedende her isi biliyor severek yapiyormuydunuz, yoksa evlenince yavas yavasmi ögrendiniz?

valla evlenmeden önce 4 sene yalnız yaşadım o yüzden yapıyordum her işimi evlendikten sonra alışmak zaman alıyor ama eşim sağolsun yardım eder bana ama zamanla otomatiğe bağlıyorsun yeter ki iste ,istedikten sonra herşeyi yetiştirirsin bazen çok yoruluyorsun ama olacak o kadar

ufak tefek güzel gözlü bir hatunum sırnaşık şey

1,5 yıl önce evlendim 5 yıldır memurum üniversite mezunuyum

hobilerim : kitap okumak ,yazı yazmak ,belgesel ve haber programları izlemek ve deeeeee bilgisayar ve müzik...

yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

bu arada çok da cazibeliyim ,söylemeden geçemedim :roflol::roflol:

söylemesen olmaz zatenohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile

valla evlenmeden önce 4 sene yalnız yaşadım o yüzden yapıyordum her işimi evlendikten sonra alışmak zaman alıyor ama eşim sağolsun yardım eder bana ama zamanla otomatiğe bağlıyorsun yeter ki iste ,istedikten sonra herşeyi yetiştirirsin bazen çok yoruluyorsun ama olacak o kadar

yanliz yasayinca insan mecbur yaparda yine kendine göre ayarlarsin islerini bugün canin istemedi yarina birak falan bilmem evlenince kocam bana ne kadar yardim eder, sonra pintiligi falan tutmaz insallah sura niye böyle bunu niye daha yapmadin :):eek:klava:

yanliz yasayinca insan mecbur yaparda yine kendine göre ayarlarsin islerini bugün canin istemedi yarina birak falan bilmem evlenince kocam bana ne kadar yardim eder, sonra pintiligi falan tutmaz insallah sura niye böyle bunu niye daha yapmadin :):eek:klava:

seni gerçekten seviyorsa yorulmana dayanamaz yardım eder ,eşşek değilya kötükedihüso

ben çıkıyorum pazartesi görüşürüz sabahları burda oluyorsanız bol bol çene çalarız bende analtacak çok şey var:dance::dance::dance:

herkeze bir selamda benden olsun

sanatim hemencik iyi olmani diliyoruz canim dualarimiz hep seninle

seker senin esarplarin hangileri kuzum :KK66: iyiki calmisim cok güzeller

sampuanim simdi ilk resimdeki üc yanyana olanlari kapali carsiya giderken yukari dogru cikiyorya orada sag tarafta yol var hemen yolun agzinda esarp sergisi var ordan aldim 3 tanesi 20tl ye,

sonra yolu yukari dogru devam ettim sola döndüm orada asil kapali carsi kuyumcularin oldugu yer yani o kapali yeri cikmadan kösede esarpci varya ordan saga döndüm sonra o yolda sagda iki esarpci var benimki önünde vitrin olaniydi ordan louis vouittonlari aldim 25 tl tanesi

sonra uzun carsiya ciktim hemen sola dönünce karsilikli iki esarpci var soldakinden sepetin icinde ilk resimdeki kirmiziliyi aldim 5 tl ye onun karsisindaki yerdende sarar olani aldim yeni sezon 40a verdi

elbiseleride ilk siyah petrol olani istanbul fatihden aldim 45 tl
sonra grili olani nasil tarif etsem hmmm simdi perdecilerin oldugu sokak varya herhalde cumhuriyet caddesi oluyor zafer plazaya varmadan lamba var yukari dogru gidince kapali carsiya asaya gidince fomaraya gidiyor,
gri elbiseyi ordan kapali carsiya giden yolda hemen ilk sagda gelen yerden aldim hani böyle disari falanda asiyorlar hep eski yapi gibi yer 45 tl

siyahida ordan fomaraya dogru inince solda bi dükkan var birinci degil ikinci olmasi lazim takicinin yaninda oda 35 tl

biraz uzun oldu kusura bakmayin

kiz meryemmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ohaoldumsmile ohaoldumsmile ohaoldumsmile
o lous vuitton örtülerine bayildim, bende louis vuitton takintiligi var :çok üzgünüm: :eek:
bendede var 3 tane ama ben 40 er liradan aldirttim, arkadasim istanbuldan getirdi bana.
ya sen 25 e cok ucuzmus yaaaaaaaa. bende istiommmmmmmmmmm :çok üzgünüm: :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kiz on41 nerelerdesin, aramiza kara kedilermi girdiiiiiiiiii alsanaalsanasmile olumunekankayizsmile

tamam bebem rulo kek flanda yapıyorum çokta resim çekmeyi flan unutuyorum dur bi tarif var suratsız pasta süper dondurma gibi oluyo haftaya yapıcam eklerim inşllh.becerikli hatunlarız biz demiyaaa:lepi::lepi::lepi::lepi:

ayy kiz hepsini hepsini koy :) boyle seyler yaptikca annemi sasirtiyom kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim canomolumunekankayizsmile
bellasima da bizim marka olsun:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

evettttttttt kiz harbiden ben esarba 10 tlden fazlasini hayatta vermedim vermemde zaten..:umursamaz: her yil degisik modeller cikiyo.. ev esarpla doluyo bide bunun hesabini vercez yaaaCADIARZU o bakimdan ucuz olmasi daha iyiii benim icin hicteyse oteki esarplara acimiyorum ne kadar cok diye.. millet 50 tlye aliyo 1 esarp ben aliyom 10 esarp kaydirigubbakcemile2

cankiz aslinda haklisin cok pahali oluyor ya ipek esarplar felan, aslinda pek gerek yok
ben zaten bi esarba 60-80 tl veren insanlari hiiiiiiiiic anlamammmmmmmmmm :1shok:

kız cankız nerelerdesin kaç zaman sende yoksunn.. sultan gibi sendemi gönül şşlerinden boşladın bakem topiğiiCADIARZU

cankiz aslinda haklisin cok pahali oluyor ya ipek esarplar felan, aslinda pek gerek yok
ben zaten bi esarba 60-80 tl veren insanlari hiiiiiiiiic anlamammmmmmmmmm :1shok:

cnm ya 60-80 tl yi birak bana 20 tl bile cok pahali geliyor esarplar icin.. CADIARZUCADIARZUbenim nerdeyse tum esarplarim 5 tldir aralarinda 10 tliklerde var tabi şakkıdı ama 10 dan fazla para verdigimi hatirlamam.. cok sukur marka takintim yokk belki marka takintili olsaydim bende o kadar paralari kiyardim esarp icinhihoyyyt

kız cankız nerelerdesin kaç zaman sende yoksunn.. sultan gibi sendemi gönül şşlerinden boşladın bakem topiğiiCADIARZU

yok cnm yaa bu aralar biraz yogundum okul sinavlar felan o bakimdan arada ugrayip gidiyordum.. gonul islerim yok simdilik.. ama heran olabilir dermisimmm kaydirigubbakcemile3 sen napiosun cnm ne var ne yok

yok cnm yaa bu aralar biraz yogundum okul sinavlar felan o bakimdan arada ugrayip gidiyordum.. gonul islerim yok simdilik.. ama heran olabilir dermisimmm kaydirigubbakcemile3 sen napiosun cnm ne var ne yok

iyi canım çok şükür ev iş bide KADINLAR KULUBÜ:):):):lepi:

X