Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

MERYEM elbiseler çok şık tatlımm... üzerindede görmek isteriz ama giyindiğinde çek kuzum resimlerini.. içimdeki alışveriş aşkı depreşti topikte elbise eşarp görünce ... biricik sende ne bedavacısın kızz 3 liraya eşarp buluyon.. tabi ama evdesiniz çarşı pazar geziliyor bizim gibi bir pazar gününüz yokki güle güle kullan cnaım sende

1,60sa gülüm ozaman bunlar sana nerdeyse topuguna kadar gelir eminim :)

Meryem tŞk ederİm uzun uzun anlatmıŞın fİyatlarıda Çok uygunmuŞ
gÜle gÜle kullan cnm
ÇarŞı gezme fırsatım olsa ama nerdeee Çocuklardan bİ yere Çıkamıyom

sagolasin canim bence bursa baya bi uygun kiyafet konusunda sadece aramak bulmak gerekiyor tabi senin icin biraz zor olur iki cocukla.

denizliye gidince bakiyorum fiyarlar bursadan cok daha yüksek ayrica secenek cok kisitli

sagol talyam giyince insallah bi resim ceken bulurum daha güzelleri senin olsun önce calis accuk paran olsun sonra ver elini carsi dimi

biricik
güle güle kullan esarbini bende esarbinbenzerini krem turunculusunu almistim yazin 3 bucuk liraya ben kaziklanmismiyim ne ama benimkinde findik resimleri var üstünde hihi

öyleyim dimizemuszemusyok kız pazardan almadım dükkandan aldım:kedi:
1,60sa gülüm ozaman bunlar sana nerdeyse topuguna kadar gelir eminim :)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ayy adam 3,5 dedide ona bile pazarlık yaptımkaydirigubbakcemile3galiba seninkiyle aynı canım ben çok beğenmiştim sendekini bundada pek belli olmasada fındıklar var:lepi:

slm canlarim..Ya bu aralar pek yorum yapamiyorum..
Arada girip bakiyorum öyle zamanim olmuyo pek..

Biricik esarplarin cok guzelmis canimm güle güle kullannn

Meross
elbiselerin cok hoss en cok siyah turkuaz olani begendim nerden aldin türkiyedenmi ??

boshayallersmile

..

slm hatunlar opuyorumnanaktan

meryem esarplarin cok hos, sarar olana bayildim boshayallersmile, elbselerinde güzel güle güle giyin canim

biricigim senin esarbinda cok hos, güle güle örtün canim

eeee nasilsiniz, ne var ne yok????

On41 de geeeeeeeeeeeldiiiiiiiiiiiiiii :dance:

parlayanyıldızı m ,bu havada çalışmaz mı yahu..burası buz. :uhm:

meryem im cicilerini
biricik imin eşarplarını çook beneğndim..
güle güle kullanın canlar opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…