Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ay sus kız hatırlatma :mymeka: zaten gece uyuyamadım..sabah ezanı okunuyodu,benm gözler hala açık :1ninca:

napıyosun bakem :1closedeyes:

aman canım boşver takma yaaa herşey olacağına varır sıkma tatlı canını sadece sorun maddiyatsa birazda onların açısından düşün bence olumunekankayizsmile

ayy napim yaa benimde rüyalarıma girdi valla:kedi:eek:haoldumsmile

aman canım boşver takma yaaa herşey olacağına varır sıkma tatlı canını sadece sorun maddiyatsa birazda onların açısından düşün bence olumunekankayizsmile

ayy napim yaa benimde rüyalarıma girdi valla:kedi:eek:haoldumsmile

keşke sadece maddiyat olsa sorun..varlık içinde yokluk denir bizimkine... neyse cnm yaa.. boşverdm.

kim girdi kız rüyanaaaaaa aklinialirimsmile askerciğin mi geldi anlat çabuk:jeyyar:

keşke sadece maddiyat olsa sorun..varlık içinde yokluk denir bizimkine... neyse cnm yaa.. boşverdm.

kim girdi kız rüyanaaaaaa aklinialirimsmile askerciğin mi geldi anlat çabuk:jeyyar:

töbe ne askeri kız sen beni papatyayla flanmı karıştırdın kaydirigubbakcemile3
benimki yok gülümmafoldumben

töbe ne askeri kız sen beni papatyayla flanmı karıştırdın kaydirigubbakcemile3
benimki yok gülümmafoldumben

kız ben o anlamda asker demedim ki :lepi: bizim burda gece rüyana giren sevgiliye asker derler.. ama ama ama senin rüyana kim girdi o zaman :gitme: nasıl yok yahu

cankız hoşgeldin bebem uğra arda böyle özlettirme kendiniolumunekankayizsmile

hb bebaam opuyorumnanaktan kiz gecenlerde bize misafir gelmistii.. senin su aglayan kekini yaptim kakaolusunu yapmistim.. millet :acayip begendi kiiiiiiz sırnaşık şey hepsi tarifini istedi haa sen arada boyle guzel tarifleri paylas bende yapayim evde :lepi

can sıkıntısı be canm boshayallersmile

hoşbuldum canım benm.. ay üşütme sakın.. kim ilgileniyo ki,söyle bari.:1no2:

telefon ettim sordum simdi, ay kusura bakmayin kapanmis dediler, bi güzel bagirdim onlara, terbiyesizler :eek:klava: :eek:klava:

hoşgeldin parlak bana selam yokmu

sana selam olmazmi canim benim Şeniz opuyorumnanaktan

bi tarafin donacakti onu kurtarayim derken burayi unuttum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

telefon ettim sordum simdi, ay kusura bakmayin kapanmis dediler, bi güzel bagirdim onlara, terbiyesizler :eek:klava: :eek:klava:

sana selam olmazmi canim benim Şeniz opuyorumnanaktan

bi tarafin donacakti onu kurtarayim derken burayi unuttum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

gel ben ısıtırım seni ŞenizŞenizŞenizsırnaşık şeysırnaşık şey

avatarın bana mezdekeyi anımsatıyor hayatımda önemli bir yer tutar keratalar :dance:

abowwww :mymeka: iyi yapmışsın..bu işin kusuru mu olur yahu..hasta edecekler insanı..
neyse sen iyice ısın canım ben daha kahvaltı etmedim..acıktımmm cokacimcoook
hayırlı işler sana,kolay gelsin

diğer fıstıkları da öpüyorum,biricik im başta olmak üzere opuyorumnanaktan

esarbin cok hosmus biricikk.. benimde marka takintim yok.. esarplarim pazardan genelde markasi bellasima oluyo zaten kaydirigubbakcemile3

abowwww :mymeka: iyi yapmışsın..bu işin kusuru mu olur yahu..hasta edecekler insanı..
neyse sen iyice ısın canım ben daha kahvaltı etmedim..acıktımmm cokacimcoook
hayırlı işler sana,kolay gelsin

diğer fıstıkları da öpüyorum,biricik im başta olmak üzere opuyorumnanaktan

ben de varmıyım ofıstıkların içinde ,sanırım ben fıstık değil de fındıkkk oluyorum ,fındık kurdu yani :roflol::roflol:

X