Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

SANAT tşk ederim iyiyim sanada geçmiş olsun cnm

ŞEKERKIZ.MUTFAK ROBOTU ,SANAT
herkese hayırlı cumalar

bi ara anlatırız k.k ya konu açmıştım link atm özelden oku
ok

herkeze bir selamda benden olsun

sanatim hemencik iyi olmani diliyoruz canim dualarimiz hep seninle

seker senin esarplarin hangileri kuzum iyiki calmisim cok güzeller

sampuanim simdi ilk resimdeki üc yanyana olanlari kapali carsiya giderken yukari dogru cikiyorya orada sag tarafta yol var hemen yolun agzinda esarp sergisi var ordan aldim 3 tanesi 20tl ye,

sonra yolu yukari dogru devam ettim sola döndüm orada asil kapali carsi kuyumcularin oldugu yer yani o kapali yeri cikmadan kösede esarpci varya ordan saga döndüm sonra o yolda sagda iki esarpci var benimki önünde vitrin olaniydi ordan louis vouittonlari aldim 25 tl tanesi

sonra uzun carsiya ciktim hemen sola dönünce karsilikli iki esarpci var soldakinden sepetin icinde ilk resimdeki kirmiziliyi aldim 5 tl ye onun karsisindaki yerdende sarar olani aldim yeni sezon 40a verdi

elbiseleride ilk siyah petrol olani istanbul fatihden aldim 45 tl
sonra grili olani nasil tarif etsem hmmm simdi perdecilerin oldugu sokak varya herhalde cumhuriyet caddesi oluyor zafer plazaya varmadan lamba var yukari dogru gidince kapali carsiya asaya gidince fomaraya gidiyor,
gri elbiseyi ordan kapali carsiya giden yolda hemen ilk sagda gelen yerden aldim hani böyle disari falanda asiyorlar hep eski yapi gibi yer 45 tl

siyahida ordan fomaraya dogru inince solda bi dükkan var birinci degil ikinci olmasi lazim takicinin yaninda oda 35 tl

biraz uzun oldu kusura bakmayin

senin kenarı kırmıız olan eşarp varya benim onun mavisi karacanın

biraz muhabbet senlensin

aldigim esarplarimin resmini cektim ekleyim :)

meryemim eşarplarına bayıldım bi tane beğenmediğim yok yahu hele o en üstteki kırmızılı karaca olan birde pembeli yeşilimsi akel olan birdeee en alttakilere hepten bayıldım
güle güle eskit canımmolumunekankayizsmile

canım gerçekten çok hoşlar ama kısalar bende istiyorum ama uzun olsun istiyorum pardesülü olduğum için bot giyme şansım yok açıkçası pardesü içine kısa elbiseyi yakıştıramıyorum:umursamaz:ama sana yakışır eminim güle güle giy canımopuyorumnanaktan

sagol canim balim ama niye pardesünün altina bot giyemiyon onu anlamadim :) boylari diz kapagimla ayak arasini yarilasak ondan azicik daha asagida sanirim

sagol canim balim ama niye pardesünün altina bot giyemiyon onu anlamadim :) boylari diz kapagimla ayak arasini yarilasak ondan azicik daha asagida sanirim

canım uzun botlar oluyoya onları giyemiyorumkaydirigubbakcemile3belkide kendime yakıştıramıyorum kısa elbiseyi ondandır:kedi:benim boy 1.60 kısa giyince kendimi boysuz hissediyorum pantolonda giymiyorum sadece etek giyiyorum ama azıcık daha uzun elbise bulursam alıcam olumunekankayizsmile

biricik karacanın mavi eşarbı var bende naniknanik naniknanik

Meryem tŞk ederım uzun uzun anlatmıŞın fıyatlarıda Çok uygunmuŞ
gÜle gÜle kullan cnm
ÇarŞı gezme fırsatım olsa ama nerdeee Çocuklardan bı yere Çıkamıyom

şekerci senin topiği okudum sana bir ara çok anlamlı uzun güzel bir yazı yazıp özelinden göndereceğim sana ii geleceğine eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…