Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kız biricik bak beni sevmion falan amma :roflol: yoldaşız görüon ikimiz kalmışız ha bide cankız :roflol: sultan hadi bakkalım kız hayırlııs kesinleşsinde elini başıma sür diecemm:roflol:

SANATcım yaa çok geçmiş olsun bitanemm Allah şifa versin inş hapla düzelir ameliyata gerek kalmadann :1hug:

SULTAN cım valla dediklerine göre hayırlı bir kısmet kaçırma emi :roflol:
şaka bi yana hayırlıysa ileri hayırsızs hakkında gerii :1hug:

desenizize yakında söz nişan düğün var
ay ne giycem şimdiden hazırlanmam lazım :teytey: :dance:

sekerkız sampuan sağolun kızlar buna da şükür diyorum.yumurtalığım alınsa bile diğer yumurtalığımla ileride hamile kalabilirmişim.
yüzümde geçmek bilmeyen sivilceler vardı hormonlar yüzündenmiş.kistimden kurtulunca sivilcelerim için de tedavi görecekmişim doktor hanım çok güzel cildin olacak dedi valla çok sevindimkaydirigubbakcemile3 aslında fazla sivilce yok ama yüzüm çok yağlı

napıon şampuan ne var en çok ?:dance: sanatcm yumurtalığı nie alıolar onu anlamadım

kız sanat benimde hormonlarım bozuk hep yüksek çıkoo sivilce tüy problemi ama kistim yoktu. 6 ay ilaç kullandım bende.

Son düzenleme:
al bendende o kadar tüy var yüzüm yağlı sivilce nadir çıkıyo ama siyah nokta dolu
benimde hormanlarda bişi var o zaman
Allah tan dermanı olan bi hastalık sanatcım böyle düşün sakın üzülme
ne hastalar var hastanelerde halimize binlerce şükürler olsun AMıN

hormon bozukluğu çoğu kadında var.sanatcm sen farketmemişsin keşke önceden gitdeydin kist bu kadar büyümezdi kontrol altına alınırdı.annemedede vardı oda maeliyat oldu aldılar kisti.amma bence yumurtalığını almasınlar sorun yoksa

kist yumurtalığa yapışık belki yumurtalık yapısını da içine almıştır falan dedi doktor.tabi kesin değil belki almazlarmış
Ben halime şükrediyorum her zaman beterin beteri vardır
Benim de yüzümde tüyler var ve siyah nokta dolu beyaz tenli olduğum için çok belli oluyor:sinifsinif:
Sen de bi doktora git sampuancım belki hormonaldir geçer seninkiler de

inş yumurtalığa geçmmeiştir cnm.geçsede tek yumurtalıklada hamile kalınıo dediğin giib inş o duruma gelmez.allah acil şifalar versin cnm

yüzümde tüylenme yok herkeste olan yerlerde var ama bana fazla geliyo :))bıktım almaktann her ay:))
yüzümde siyah noktalar dolu bende beyaz tenliyim çok belli oluyo evet
yılanyağı sabunu siyah noktalarıda geçiriyomuş kk da bi topikte vardı
ama bursada bulamıyom onu denicektim

benimki hiç bir belirti vermedi ki cnm aslında kist adet düzensizliği ve ağrı yaparmış bende hiç biri olmadı.
böbrek için doktora gittiğimde başka doktor tesadüfen farketti çok şükür
Ama artık büyük olduğu için bayağı gerilmiş ağır kaldırma karnına darbe alma dedi
Heran yırtılıp apar topar ameliyata alabiliriz dedi

abartıyorsun demeyin bana doktor söyledi bunları.ama şu an çok rahatım nedense hiç bi korkum yok Allaha şükür

yılanyağlı sabunu ben aldım kız almam oda tüy yapıo sanki bende öle oldu yani:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…