Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

abartıyorsun demeyin bana doktor söyledi bunları.ama şu an çok rahatım nedense hiç bi korkum yok Allaha şükür

yok cnm abartmıyorsun .ben araştırdıım için az çok biliyorum amma korkman gereken bi durumda değil rahatsan çok iyi stres dahhada kötüleştirio herşeyi

Rahatım cnm rahatım.Doktor da maaşallah 2 tane çocuk doğurmuş ama pek gözeldi fiziği de süperkaydirigubbakcemile3
Bana cola içme selülit yapar dedikaydirigubbakcemile3

Rahatım cnm rahatım.Doktor da maaşallah 2 tane çocuk doğurmuş ama pek gözeldi fiziği de süperkaydirigubbakcemile3
Bana cola içme selülit yapar dedikaydirigubbakcemile3

cola bende içmiyorum sevmemde.son zaten bi çok şey çıktı ya kolayla ilgili tam kestim

ben de arada sırada içerim ama içmiyorum artık.alkol de varmış galiba içerisnde yani yalan doğru bilmiyorum tabi

yılanyağlı sabunu ben aldım kız almam oda tüy yapıo sanki bende öle oldu yani:dance:

burak kayrayı emziriyodum geldim kızlar :ecrin_bebek:
hadi yaa demek kullandın işe yaramadı yanii
ii o zaman boşuna aramayayım
siyah noktalarım giderse çok üzlürüm sonra çok alıştım ben onlara :roflol:

sorma ben de çok alıştım benimkilerekaydirigubbakcemile3
hadi görüşürüz sampuancım başım ağrıyor gidip uzanayım biraz

kızlar ben çıkıyom
eşim geldi yemek yicez
aşkı memnuyu izlicem sonrada
gece görüşürüz inş byyy

..

slm kizlar opuyorumnanaktan

nasilsiniz bakalim,.. kaydirigubbakcemile2

sultancim hadi hayirlisi olsun canim boshayallersmile

sanatcim sanada büyük gecmis olsun canim, Allah sana ve tüm hastalara sifa versin ins :Saruboceq:

mrb iyi akşamlar hatunlarr

sanat çok geçmiş olsun.. ferah tut içini tatlım inşallah kalmaz bişeyciğinn

bende geldim kız bağrınma hemen şeker....

meryem hoşgeldin tatlımm.. nasıl geçti tatil??

on41 hgdinn..

kızz parlayanyıldız pc başında sınavamı çalışılırr... dee gett pcyi kapat çalışalsanaalsanasmile

sağol talya m..hoşbuldum..
kız öyle deme, ben 2 yıl uzaktan eğitim,yani internet destekli öğretim gördüm..sınavlara bile net üzerinden giriyoduk :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…