Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sultan kız anlat bakiyim
ne zaman nerde nasıl tanıştınız?
ne ara aşık oldun ?
kaç yaşında ? burcu ne ? helal süt emmiş mi?
sorularım süper dimi?
tek tek cvb bekliyoz topikçe :KK70:

kiz ne anlatiyim iste
tanistik felan, ismi suayip 22 yasinda
isi felan iyi
yozgatli
cok hos birine benziyor. yani bilmiyorum oda bana ilgili gibi :kedi:
bisey olurmu bilmiyorum ama hayirlisi yani, olurmu olur..

uleyyyn sultano sende gittin ölemi oooof oofffffffboshayallersmileboshayallersmileinşallah hayırlısı olur artık yakında sözleniyorum da dersin sen):
bende bu sultano birden topiği terk etti acep niyeki derkeeen bunu duyacakmışım:gitme::gitme::gitme:

kızz biricik anamm bi senle şeker kaldınız ... sabredin topikten sizide ihraç etçez:):) gelen bekarlar emencik buluyor burdaolumunekankayizsmile

kızz biricik anamm bi senle şeker kaldınız ... sabredin topikten sizide ihraç etçez:):) gelen bekarlar emencik buluyor burdaolumunekankayizsmile

ahh sabrediyorum inşallah en hayırlısı bulsun beni diyorum bak nikimin altında ne yazıyo RABBİM OL DE OLSUN:Saruboceq:cankızda var bacım o da yalnızım diyodu o da terketti bu topiği yoksam odamı buldu birinibilmiyorumkismile

sultan kız anlat bakiyim
ne zaman nerde nasıl tanıştınız?
ne ara aşık oldun ?
kaç yaşında ? burcu ne ? helal süt emmiş mi?
sorularım süper dimi?
tek tek cvb bekliyoz topikçe :KK70:

aaa ben bide boyunu merak ettim:):)

-ya iste o benden 90 km uzaklikta oturuyor aslinda, onun oturdugu yerde benm arkadaslar var, ordan tanistik
-asik felan olmadim daha, sadece begendimm
-22 yasinda yani benden 4 ay büyük, burcu akrep:bbo: :roflol: helal süt emmise benziyor, nebilim ailesi filan haci, oda abdestli namazli, öle dedi yani :roflol: ay sorulara bak :roflol:
-he sorularin süperr :roflol:

uleyyyn sultano sende gittin ölemi oooof oofffffffboshayallersmileboshayallersmileinşallah hayırlısı olur artık yakında sözleniyorum da dersin sen):
bende bu sultano birden topiği terk etti acep niyeki derkeeen bunu duyacakmışım:gitme::gitme::gitme:

kiz daha dur biyere gitmedim, daha cocukla bisi paylasmadik etmedik, sadece begenioz :roflol: ay durun bakam dha ortada fol yok yumurta yokkk :eek:

kız bu işler beğenmeyle başlar... hatta benimki beğenme olmadan başladı nefretle başladıbilmiyorumkismile

biricik valla cankızda kara listede gelsin soralım onada direk... senin içinde inşallah en hayırlısı olsun ...

sanat geldi ama hiç kimse yok
Bugün jinekologa gittim.Kistim 8 cm olmuş.Hapla yok olacak bişeye benzemiyor bayağı büyük dedi doktor.yine de şansımızı deneyeceğiz 1-2 hafta hap tedavisi göreceğim eğer küçülme olmazsa ameliyat olacağım.
Ayrıca yumurtalığımın birini alabilirlermiş.
Kusura bakmayın içinizi karartıyorum ama

birileri beni mi andiiiiiiiiiii..

biricik yok anam ben seni gelin etmeden kimseciklere varmam kuzum yaaaa gurban olurummm.. hem kimseyle carpismadim henuz.. biliyosun biricik carpistigim biri olarsa ilk sana haber vercem kuzummmmm

bu arada sanatcigim cok cok buyuk gecmis olsun canim yaa.. Allahim acil sifalarini versin insallah

X