Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

zarifeee benim yeni aldığım pardesüye çok benziyo bukaydirigubbakcemile5 beyendim sanada yakışmış tabii ayakkabılar olmamışkaydirigubbakcemile3

ne güzel incecüksünüz yaa herşeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.
dışarda herşey el kadar daracık kısacık

izmirde çarşıya çık 10 liraya zun ceketler ince trikolar dolu ama ben onları giydimmi önleri kapanmıyor.
snaki herkes inceikmiş gibi
ucuz bişey kolaylıkla hiç bulamam ben.

ay kızlar hazırlanıp geldimm zarifecik kasıp kavurmuşun ortalığıyerimsenibencanım benim iş bulmamı bekliyoruz malesef bu yüzden uzuyor işte bizim ewlilik mewzusu elimden gelse bu kadar uzatmazdım ama iş bulup hazırlanmam lazım

iyi akşamlar hanımlar :hulya:
karalahana çok şıkmış pardesün, güzel günlerde giy inşaAllah :)

opuyorumnanaktan

lahana trenckotuna bayildim harika gule gule eskit insallah.

SAĞOL CANIM...

lahanam yeni cicin hayırlı olsun çok beğendim:lepi:
oooo topic baya ilerlemiş yaaa ben fazla giremiyom yaa evi yeni taşıdım ya bide annemle babam bendeler pek fazla giremiyom nete

hşgeldin canım.kolaylıklar versin ALLAH.hemencecik bitir işlerinide gel çabuk...

aminn canım benim ağzından bal damlıyor maşallah.........opuyorumnanaktan kızlar bu havada ne yapsak ya görüşmeden sonra hava güzel olsaydı adalara gideeriz die düşünmüştüm..o da olmaz yağmır var..ulaşım problem değil sözlümün arabası war ama fikir yok işte:nazar:

slm kızlaar pc bozuk o nedenle sahalardan uzağım :))
Arkadaşların pc'lerden faydalanıyorum...
Kim buluşuyo bakim eski syfalara bakamıyorum zamanım yok malesef...

ben canım sözlümle nereye gidebiliriz die fikir alıorum havada malum yağmurlu...zarifecik saol şimdi viaporta kahwaltıya gidicez..şu saaat oldu ağzıma bişi sürmedim onun yüzünden :eek:lmaz:

evet çarşı pazarda kısa şeyler çok var ama ben pardesülü olduğum için alamıyorum kısıtlıyım yani
sen kaç kilosun kiii?

birazcık 70 kiloyumda benkafamçokkarıştı
zati başta kocik azcık dar oldumu giydirmiyo.dön sağa dön sola ışığa geç bilmem ne.

şimdi bi terzi buldum normal tunik bluz tarzlaını diktiiyorum beğendiği modelde.
kaplarıda büyük beden olduğu müdetçe kolay buluyorum.ama pahalıya patlıyo millet 3 alıyosa ben 1 alailiyorum.
çeşit az oluyo yani büyük bedende uygun fiyata.
heleki izmişr yeni yeni tesettür giyime yönelik yerler çoğpğalıyor.
yoksa nerdeee 1 karış herbişey

birazcık 70 kiloyumda benkafamçokkarıştı
zati başta kocik azcık dar oldumu giydirmiyo.dön sağa dön sola ışığa geç bilmem ne.

şimdi bi terzi buldum normal tunik bluz tarzlaını diktiiyorum beğendiği modelde.
kaplarıda büyük beden olduğu müdetçe kolay buluyorum.ama pahalıya patlıyo millet 3 alıyosa ben 1 alailiyorum.
çeşit az oluyo yani büyük bedende uygun fiyata.
heleki izmişr yeni yeni tesettür giyime yönelik yerler çoğpğalıyor.
yoksa nerdeee 1 karış herbişey

70 kilo çokta diğil aslında
senin koçişde yaniii:eek:klava: izmiri bilmiyorum ama anlattığın gibiysee çok zoryaa istanbulda bi pazara çıktın mı en az 10 tane etekçi bol bol tesettürlü giysiler var işin zor valla

X