Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

zarifecik, gülüm sen diğer topikimize en son eklediğin kabanını nerden ne kadara şeyettiydin bir cevap yaz hele.
sıkıldım artık V yaka kabanlardan...

anammm gelmicektim gözüm çıkıcak ama
cankıııız
seni gördüm dayanamadım hoşgeldin ne iyi ettin ya

hos buldukk:1hug: anca gelebildim

cankızz yeniden hoşgeldinnnn :teytey:

zarife ne var ne yokk :hulya:

Hos bulduk hic kesss a.s.

tatlışım hoşgeldin ya. ne iyi ettin canım.
ben bile bazen KKdan terki diyar etmek istiyorum ama sevdiklerimi bırakamıyorum.
daha sonra pişman olurum diyorum, hayırlısı.
öptüm seni canım

Canim benim hos bulduk.. ben isteyerek gitmedim ama :1hug: mucuksss bende seni optumma.s.opuyorumnanaktan

Hos bulduk caniim :) ne sen sor nede ben anlatayim olar mi kaydirigubbakcemile2 yoksa memnun kalmadinmi geri dondugume kaydirigubbakcemile

:jeyyar::jeyyar:eccük geç oldu emme geldim :roflol:

bugün kayınvalideciğim ve görümcecikimle gesmelere gittim giremedim topikime :eek:

ne diyim özetle herkeslere hayırlı geceler olsun inşAllah..:Saruboceq::Saruboceq:

günaydınlar kızlarr...Allah gününüzü hayırlı eylesin..hepinizde dua istiyorum bugün hayırlı bir iş için bugün görüşmeye gdiyorum Allah tez zamanda hayırlı bi iş wersin isteyen herkese

hiç sorma zarifecik 3 yıl oldu heralde ewlenme vakti geldi artık inan gezmediğimiz yer kalmadı yapıcak bişi bulamıyoruz ya bizde mi orun war bilmiorum istanbul,izmit,sakarya,bursa,edirne gitmediğimiz yer yok bugün yine ne yapalım kausu yaşıcaz sizden öneri bekliyorum..bide iş görüşmesine gidicem önce kızlar hepinizden dua bekliyorum

X