Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

yok kalbimi kırdın sen benim kolay kolay barışmam:umursamaz::dilcikar:
çok beklersin robotu gelcek diye kendine topik açmış bizim müşterileri çalıyokaydirigubbakcemile

senin müşteriler kimmiş bakayım hiç de çalmıyorum tam tersine o topicten sizin topiğe eleman bile getirdim ben be :mymeka:

hem çaldığım müşteri varsa ilki sensin bi kere ,kendin gelmişsin naaaberrr lülülülülülülülülülülülü

senin müşteriler kimmiş bakayım hiç de çalmıyorum tam tersine o topicten sizin topiğe eleman bile getirdim ben be :mymeka:

hem çaldığım müşteri varsa ilki sensin bi kere ,kendin gelmişsin naaaberrr lülülülülülülülülülülülü

topik sahibi ben değilim bebek bende müşteriyim burdalülülülülülülülülülülülü
beni çalamazsın sen rastgele gördüm senin topikiaklinialirimsmile

topik sahibi ben değilim bebek bende müşteriyim burdalülülülülülülülülülülülü
beni çalamazsın sen rastgele gördüm senin topikiaklinialirimsmile

tabi canım ben de yedim :mymeka::mymeka: rastgeleymiş sanki rastgeleyi bilmiyoruz meraktan girdin değil mi topiğime bilirim ben :jeyyar::jeyyar:

Kizlaaaaaaaaaaaar ben geldimmm. $öyle bi bakayim dedim:1rolleyes:
bu aralar cok meskulum, hic birseye vaktim yok. topigede ugriyamiyorum pek canlar nasilsinizzzzzzzzz ??????????

kızlar bende :sm_cool: geldiim kaydirigubbakcemile2 nasılsınız sultan kız naber hayırdır ne ile meşgulsün

suıltan sevinçlisin sanki noluo kız aşk meşk işlerimi yoksa -tatlicadiarzu-

geldim cokacimcoook lahmacun yapmıştı teyzoş bisküvili pasta falan güzel di ya teyzoşlar teyzem kızı toplandık süperdi:sm_cool:
alsanaalsanasmile nerdesin sen bakim

ağzımın suyunu mu akıtacaksın ben de akşama yemeğe gidiyorum naaaber hem de öyle uyduruktan lahmacun filan değil ,iskender yiyeceğim lülülülülülülülülülülülü:icecream:

ee anlat bakim naptın ben yokken özlemişindir aklinialirimsmile

ee anlat bakim naptın ben yokken özlemişindir aklinialirimsmile

ne özledim ne özledim hasretinden prangalar eskittim lülülülülülü

ne olacak toplantıya gir toplantıdan çık yok müdür bir şey ister yok genel m.yardımcısı bir şey ister uğraş işin yoksa ohaoldumsmile

X