Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

yok kalbimi kırdın sen benim kolay kolay barışmam:umursamaz::dilcikar:
çok beklersin robotu gelcek diye kendine topik açmış bizim müşterileri çalıyokaydirigubbakcemile

nerde açmış bugün çevirim dışı yok takıldığı topiği biliyorum

kız espri yaptık hee sende dövmim şimdi senide alsanaalsanasmile

ben yufka yüreklimde çabuk barıştım sanki gönülmü aldın.oooh benimde oh olsun laelaelaelaelae-tatlicadiarzu-

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü

neyyyyse ben teyzoşlarımın yanına gidiom cokacimcoook kaydirigubbakcemile2 hadi byse

iyidr cnm bazıları nazlanıyo onlarla uğraşıyoz bide kaçaklar var onlarıda dövecem :eek:klava:
sen nasılsın bebiş nasıl

iyiyim bende saol canım daha kahvaltı yapmadım
benim bebiş tekmeleyip duruyo
kalk kahvaltı yap artık acıktım anne
der qibi opuyorumnanaktan

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü

naniknanik naniknanik naniknanik naniknanik naniknanik naniknaniknaniknanik naniknanik
alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile

X