Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

alakasız ama bi keresinde halamlar fln eteğin altında sade iç maşaır olursa namaz kılınmaz,bacaklar birbirine değmicek fln dedilerdi
baya tartıştım çok saçma geldi

haklıymışımm:)))))))))))))))

zarifecik insanlar o kadar batıl şeyleri dine katıyorlar ki ben çok şahit oldum bu durumlara
ayet ve sahih hadislerde yeri olmayan şeyler ne yazık hurafeler olarak dine girmişler
senin söylediğinde bunlardan biri ve haklısın giymesende olur...

bende iç çamaşırı olmaz diye biliyorum öylede uyguluyorum uzun giyemesemde yarım paça don giyerim:kedi:

yok bee bana saçma geldiydi.islamda herşey mantıklı çünkü:icecream:
etek senin için göstermiyosa öyle kılınırrr hemen araştırdım çünkü.amaç vücudu örtmek:1ninca::1ninca:
hee ama rahat olursun giyersin o da ayrı güzel

zarifecik insanlar o kadar batıl şeyleri dine katıyorlar ki ben çok şahit oldum bu durumlara
ayet ve sahih hadislerde yeri olmayan şeyler ne yazık hurafeler olarak dine girmişler
senin söylediğinde bunlardan biri ve haklısın giymesende olur...

daha neler var dimikaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:

yok bee bana saçma geldiydi.islamda herşey mantıklı çünkü:icecream:
etek senin için göstermiyosa öyle kılınırrr hemen araştırdım çünkü.amaç vücudu örtmek:1ninca::1ninca:
hee ama rahat olursun giyersin o da ayrı güzel

valaha ben ince mevzuları tam anlamıyla bilmiyorum ama kursta okudum ve öğrendiğim kadarıylada iç çamaşırıyla kılınmıyo...

ben buraları okuya okuya kapandım

sanat
canım ben kaç yıl kitap okudum araştırdım sana da diyem romanları okukaydirigubbakcemile3

eşyaların geldimi ablan dün karşıda demişti

gelmedi:eek:klava:
özellikle de ona gittim yatak odasını görmek için ama bugüne ertelemişler

salona masa,tv ünitesi,portmanto,bi de perdeleri aldık

ama masa salona büyük durdu en ufağı olduğu halde bakalım her yere çekiştirip uygun yer bulcaz
benim koltuklar çok büyükmüşkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

gelmedi:eek:klava:
özellikle de ona gittim yatak odasını görmek için ama bugüne ertelemişler

salona masa,tv ünitesi,portmanto,bi de perdeleri aldık

ama masa salona büyük durdu en ufağı olduğu halde bakalım her yere çekiştirip uygun yer bulcaz
benim koltuklar çok büyükmüşkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

salonun büyüklüğüne göre alsaydın keşke

salonun büyüklüğüne göre alsaydın keşke

ne bilim arkaları fln süngerli ya çok genişlermiş
koca yerdi ufak göründü eve kounca ortaya çıktı
o kadar da uğraştım çok eşya olmasın diye sırnaşık şeysırnaşık şey

ama salona masa şarttı iftara çağırsam milleti mutfağa sığmazlardı bulcaz bi yer-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

ne bilim arkaları fln süngerli ya çok genişlermiş
koca yerdi ufak göründü eve kounca ortaya çıktı
o kadar da uğraştım çok eşya olmasın diye sırnaşık şeysırnaşık şey

ama salona masa şarttı iftara çağırsam milleti mutfağa sığmazlardı bulcaz bi yer-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

belliydi zaten büyük olduğu anlamıyo işte insan vitrin flan var mı masayla birlikte

cnm ciddiyim ya tavsiye edebileceğin kitap var mı?ben de bayağı araştırdım ama bilgilerimi arttıracak bir kitap da okumak isterim

aa deli misin çok var özelden atarım adlarını

roman var normal kapannaların röportajları fln o kadar okudum ki kimse öğretmedi bişey yoksakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X