Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

daha fazla cvp yok sanalaelaelaelaelae
herkes haddini bilecek:lepi:
daha fazla uzatmayalım lütfen

hadmi bilmiyodum siz kimsiniz afedersiniz ya kusuruma bakmayın bilemedim haddimi terbiyesizlik yaptık sizin gibi insana yapılacak şeymi biricik hanım :dilcikar:

anlayan anladı neyse bencede uzatmanın anlamı yok daha önemli işlerim var vaktimi harcayacağım

kızlar yawsss ara verin kavgaya:):) sevdiceğim çiçek göndermiş sabahta hediyesini vermişti..:):) pek bir mutlu oldum paylaşayım dedim:):)

ne güzel cnm çiçek mi gelmş :dance: ya talyacm bi şe anlamadımki kendi kendine bişeden gıcık kapmış nedir anlamadım neyse ya

ne güzel cnm çiçek mi gelmş :dance: ya talyacm bi şe anlamadımki kendi kendine bişeden gıcık kapmış nedir anlamadım neyse ya

efet canım hiç yoktan kavga çıkardı.. tam tartışırken baktım çiçek gelmiş işyerine beni çağırıyorlar santrale... dedi senmi hep uyuz etçen beni:):)

biricik öyle gıcık kapıcak ortam bozucak biri değil hayatımm... bi yanlış anlaşılma olmuştur aranızda... geçen gün senle aramızda olduğu gibi:):)yoksa iyi çok cici bir arkadaş.. sende tabii...opuyorumnanaktan

efet canım hiç yoktan kavga çıkardı.. tam tartışırken baktım çiçek gelmiş işyerine beni çağırıyorlar santrale... dedi senmi hep uyuz etçen beni:):)

biricik öyle gıcık kapıcak ortam bozucak biri değil hayatımm... bi yanlış anlaşılma olmuştur aranızda... geçen gün senle aramızda olduğu gibi:):)yoksa iyi çok cici bir arkadaş.. sende tabii...opuyorumnanaktan

bilmem ki kaçdır slm veriorm almıo laf sokuo arada az önce kendini sevdirde sevelim haddini bilsn herks falan bilmiorum insanları anlamıyorum ben.
ayrıca sevindim cnm senin adına nice mutlu senelere inşsevdiklerinle sağlıkla

belki bilmeden bişeyler diyorlardır yani karşıdakinin kırılacağını tahmin etmiyorlardır.ben de şakacı bi insanım ama kimseyi kırmak istemem sizi de istemeden kırdıysam affola yoksa kimseyle sorunum yok seviyorum herkesi benopuyorumnanaktan

belki bilmeden bişeyler diyorlardır yani karşıdakinin kırılacağını tahmin etmiyorlardır.ben de şakacı bi insanım ama kimseyi kırmak istemem sizi de istemeden kırdıysam affola yoksa kimseyle sorunum yok seviyorum herkesi benopuyorumnanaktan

yok cnm biz senle takılıoz şakalaşıoz öyle bu öyle değil neyse kapatalım sonra hatun arkamdan dedikodu yapıo der

X