Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

valla sanal yada değil beni sevmeyenler azınlıktadır sende sevmeyenlerden birisin biricik hanım keyfiniz bilir kaybeden sizssiniz:sm_cool:

kızlarr sakinn olun yawss..:eek:lmaz:.ufak tefek şakalaşmalar bunlar samimiyetten kaynaklanan yanlış anlamayın hemen...:ecrin_bebek:

vallahi yha özellikle 20 den sonrasıı canım..mafoldumben

20 den sonrasımı senağlamabende 20 oluyorum-tatlicadiarzu-
görmüyomusun neyimizden gıcık kapmışsa hanım bende diyom niye laf sokuyo arada selam veriyoz hiç kendi bile selam vermio nerden kapıolar bilsem elektrikmiş sevsinler benim gibi şekeri nerde bulacan sen biriick hanım

napim adımı söylerek ver selamı o zaman bak cvbahihoyyyt
hem sen robotla iyi anlaşıyosun
hıh:dilcikar:nerden bulcakmışım tabii buldun benim gibi fıstığı düştün peşime:eek:kaydirigubbakcemile3

20 den sonrasımı senağlamabende 20 oluyorum-tatlicadiarzu-

napim adımı söylerek ver selamı o zaman bak cvbahihoyyyt
hem sen robotla iyi anlaşıyosun
hıh:dilcikar:nerden bulcakmışım tabii buldun benim gibi fıstığı düştün peşime:eek:kaydirigubbakcemile3

he he seni görmedim bile ben herkesle iyi geçinirim.anlaşıldı senin derdin robotla aran yok heralde yandaş dierekten bu gıcıklık anladım valla kuzum ben herkesle iyiyim sade robotla değil robott ayrı i.h.l den çünkü yoldaşız ok

ayrıca bi kaç kez selam verdik almadınız o yüzden dikkatimi çekti biricik hanım yoksa sizinle ayrıca ilgilenmiş değilim

he he seni görmedim bile ben herkesle iyi geçinirim.anlaşıldı senin derdin robotla aran yok heralde yandaş dierekten bu gıcıklık anladım valla kuzum ben herkesle iyiyim sade robotla değil robott aytı i.h.l den çünkü yoldaşız ok

görsen nolcek bilemiyorum:roflol:
yooo robotla direk bi konuşmuşluğum pek olmadı benim kimseyle sorunum yok elhamdülillah neyse şekerim boşver :ecrin_bebek:

görsen nolcek bilemiyorum:roflol:
yooo robotla direk bi konuşmuşluğum pek olmadı benim kimseyle sorunum yok elhamdülillah neyse şekerim boşver :ecrin_bebek:

benimde kimseyle sorunum yok tuhaf kaldım bişeyden gıcık kapmışsındır amma neyyse bizi bilen biliyo açıklamaya hacet yok benim karakterim ortada yazılarımla bi sorunum varsa anca kendimledir başkalrıyla değil

neyse asabım zaten bozuk yeterince stres başka kimse dahha da bozamaz asabımı :teytey:

X