Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hmm hamaratlığın tutmuş yada hepmi ölesin bilmiorm:dance: nolsun bende öle sıkılıor ya pc yi kapattıracam öle görünüo ders falan çalışamıyorm çalışıyorumda fazla değil.

kız yok değilim hamarat falan delikafadulden... ama bu k.k ya üye oldum olalı yemek tarifleri topic ine merak sardım.. bide k.k bayanlarına güvendiğim için beğenilen şeyleri gecenin 3ü de olsa kalkıp yapar oldum..iyi oldu bi yandan :asigim: aşkıma da yaparım bolbol.. canım pc varken ders çalışılmıyo gerçekten.. ya kendi kendini disiplin ltına alıcaksın,ya da bi süreliğine kapattırıcaksın

hm öğren tabi erkeklerin kalbine giden yol mideden geçermiş :dance:

yok ben dayanamam kidelikafadulden ama çalışıyorum yazılılara da bu hafta boştum çok şükür.gördüm o topic i ama sizi ilgilendiriyor orası çeyiz falan. ama annemler şimdiden bazanın altını doldurdular benim çeyizlerimle.18e girdiğim gibi vercekler benikaydirigubbakcemile3:kedi:

sen mi küçüksün flörtünüz var ama hiiçte değil bence:roflol:

abooowww sen nerden biliyorsun kikaydirigubbakcemile3 şaka yani sakladığım bişey değil ilk aşkım o benim son da olacak inşallah:asigim: ama bana 1.5 senedir nasıl dayandı bilmiyorum:dance:

ya naber :smiley-cool:naniknanik

abooowww sen nerden biliyorsun kikaydirigubbakcemile3 şaka yani sakladığım bişey değil ilk aşkım o benim son da olacak inşallah:asigim: ama bana 1.5 senedir nasıl dayandı bilmiyorum:dance:

hmm benden kaçarmı :smiley-cool: -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…