Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

yok ben dayanamam kidelikafadulden ama çalışıyorum yazılılara da bu hafta boştum çok şükür.gördüm o topic i ama sizi ilgilendiriyor orası çeyiz falan. ama annemler şimdiden bazanın altını doldurdular benim çeyizlerimle.18e girdiğim gibi vercekler benikaydirigubbakcemile3:kedi:

sizinkiler biliomu ya olmaz derlerse?kötükedihüso şaka tabi :dance:

annem biliyor onun ailesi biliyor tek bilmeyen babamkaydirigubbakcemile3 vermezse bi o vermez tek kızı sonuçta pehh gıymetliyimkaydirigubbakcemile3 şaka falan Allah korusun ya versin tabi

inş cnm.kız senin foto yohmuı bi göreydik seni flörtcünü kaydirigubbakcemile3

hee koyem foto mu da kessin beni:roflol: şaka da yok koymayayım ben net ortamı ne olur ne olmaz hem pc de 1 tane bile fotom yok valla

hee koyem foto mu da kessin beni:roflol: şaka da yok koymayayım ben net ortamı ne olur ne olmaz hem pc de 1 tane bile fotom yok valla

yok kızprofilden düzenle albümünde bi tek a rkadaşların görsün benimde öyle sadece arkadaşlar irtibat listemdekiler görüo fotolarımı

ama anlatabilirim gözünde canlandır.yeşil gözlü, bayağı bi beyaz tenli,1.63 boyunda 55 kilo bi kızım:sm_cool:

oo maşallah pek bi merak etim şimdikaydirigubbakcemile3.gerçekten bu topiktekilere noldu kimse yok bişeymi oldu hepsine birden:roflol:

ben de yatarım birazdan yarın daha geç kalkacağım nasılsa biraz daha durayım görüşürüz ablacımopuyorumnanaktan

grşrz cnm on41 tahmin ettğm gibi cezeryeli toplarmıdır nedir pasta galiba yemek topiğinde:roflol: hadi opuyorumnanaktan bye

X