Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hosgeldin aramiza canimmmmmmmmmmmmmmmmmmm, tabi katilabilirsin aa ask olsun :1hug:

he kizma gizz nöriyim görmedim :mymeka: :teselli: :çok üzgünüm:
iyim ben canim napiyim, bugun erken basladim mesaiye, normalde gececiyim ya delikafadulden :roflol:

gündüzde motfok robotumudur nedir ogıcıkşey açıo topiği artık:sm_cool:akşamkileri okuyorum ama sen kapamışsın topiği:dance:

bana küçük diyen sendin doğru da yani sizden küçüğümkaydirigubbakcemile3 tamam sen de maaşallah gençsin yaşıt sayılırız=) abla demiyeyim bari:ecrin_bebek:delikafadulden

ebni gören 19 yaşında sanıo ne farkeder en fazla bi yaş büyüğüm senden:sm_cool:

ebni gören 19 yaşında sanıo ne farkeder en fazla bi yaş büyüğüm senden:sm_cool:

tabi cnm öyle ama yaşından küçük gösteriyorsun.bana da açıkken küçük gösteriyorsun diyorlar ama bi mevlütte teyzenin biri kızım evli misin çocuğun var mı demişti. eşarp bayağı yaş katıyor galiba banadelikafadulden

tabi cnm öyle ama yaşından küçük gösteriyorsun.bana da açıkken küçük gösteriyorsun diyorlar ama bi mevlütte teyzenin biri kızım evli misin çocuğun var mı demişti. eşarp bayağı yaş katıyor galiba banadelikafadulden

eşarp biraz büyük gösterio artı kilo zayıfken daha küçük görünüodm ben zemuszemus.şaka yapıom istediğini söle amam umumi yerde çaktırma :kedi:

X