Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

parlayan yıldız sağol canım
mayhos çok şık elbisen bence modelini belli etmez düz bir eşarp al üstüne bocuktan şerit vs git elbiseni çok güzel tamamlar bence

tesekkür ederim..:-) Ozaman ben siyahla kombine etmek istiyorumda elbiseyi ayakkabımıda siyah aldım düz matmavi esarpla düz siyah esarp alıyım olurmu?birde elbiseme o model gidermi sizce kızlar :-)

guzum simdi, o gösterdigin ipek esarp galiba, hem mahvederler o esarbi, yaptirirken kuaförde.

bencede düz renk al, ayni o elbisenin renginden esarp al
siyah felanda hic karistirma bence, yani ancak bonen ayakkabin ve cantan siyah olsun.
bence süper güzel olursun ozaman opuyorumnanaktan

tesekkür ederim..:-) Ozaman ben siyahla kombine etmek istiyorumda elbiseyi ayakkabımıda siyah aldım düz matmavi esarpla düz siyah esarp alıyım olurmu?birde elbiseme o model gidermi sizce kızlar :-)

bence olabilir bende senin gibi mavi elbise almıştım siyah pantolon ve badiyle tamamladım eşarbım mavi ama küçğk desenliydi içinde küçük renklerle

guzum simdi, o gösterdigin ipek esarp galiba, hem mahvederler o esarbi, yaptirirken kuaförde.
bencede düz renk al, ayni o elbisenin renginden esarp al
siyah felanda hic karistirma bence, yani ancak bonen ayakkabin ve cantan siyah olsun.
bence süper güzel olursun ozaman opuyorumnanaktan

hani o modelde renkte katmıslarya gülüne o yüzden siyah da alıyım dedim..:-)

hani o modelde renkte katmıslarya gülüne o yüzden siyah alıyım dedim..:-)

bencede eşarbını mavi tonunda al sırıtmaz çok hoş duruyo yada lacivert arkadaşın dediği gibi ben denediğim için biliyorum.artı düz eşarp alırsan yaptığın model belli olur

tesekkür ediyorum canlarım cok yardımcı oldunuz annemde düz al demisti ama ben tınlamamıstım..:kedi:
sizde deyince kafam dank etti:dance:
peki o model uyarmı elbiseye güzelmi onun hakkında bisi demediniz :S

tesekkür ediyorum canlarım cok yardımcı oldunuz annemde düz al demisti ama ben tınlamamıstım..:kedi:
sizde deyince kafam dank etti:dance:
peki o model uyarmı elbiseye güzelmi onun hakkında bisi demediniz :S

evet model uyar ama mutlaka bence boncuk şeritler kullanmalısın elbisen çok sade eşarpta düz olursa olmaz ama sen bilirisin tabi canım

neyse canım nasılsın bakalım yorgunsun dimi her günkü gibi ben de öyleyimkaydirigubbakcemile3 ama hala bi gayret çizim yapıyorum yarın hoca laf söylemesin bütün hafta oturmuşsun diye:1rolleyes:

ayyyyyyyyyyy sekerkizim ya bebegim hosgeldin valla darilma giiiiiiiiiizzzzzzzz görmedim :gitme:
sanatcim sende hosgeldin, napionuz gizlar iyimisniz Şeniz

X