Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

merhaba arkadaslar ben cok yenı ortuluyu yaklaısk 20 gunluk ve burdan sızınle sohbet etmek ve payşlasımlarda bulunmak ıstyorum
yenı baslangıclar ıcın yenı arkadaslıklar ıstyorum
hadı canım hoşgeldın:) gercı bızım mesaımız gece baslıyor :)))))))))) 20 gunlukmu cok guzel darısı basıma , bı yola cıktık üstümü basımı kapattım ama kafamı kapatamadım daha:) gercı evden dısarı cıktığımda yok nerede kapatıcam :)))) nasıl alısabıldınmı ??? rahatmısın sımdı.

hoşgeldin patricia m

hoşbulduk bebişlerrrr:hulya::hulya:

oo patrıcıa hoşgeldin bebişimm..sende hoşgeldin razenin...ne bilim sizin söledikleriniz baya uygun geldi kız meryemm

ya hava cok soğuk be , valla üşenıyorum duşa gırmeye:)))) ayaklarımı bı turlu ısıtamadım valla ya .

arkadaslar hepnızıe cok tesekkur edıyorum

alıstım cunkı ben zaten hep ıstemısımdır kapanmayı rabbım nasıp ettı cok sukur

bende gecelerı genelde nette oluyorum bnm ıcın daha ıyı olmus gece sohbetlerı
patrıcıa canım ınsallah sende tez zamanda kapanırsın

arkadaslar ben ıstanbul anadolu yakasındayım 31 yasındayım 2 yıllık evlıyım ve bebegım yok ha bıde tesetturlu oldugum ıcın ıs bulamıyorum malesef calısmıyorum sızler kendınızı tanıtırmısınız kısaca :))

bende almanyadan ünv okuyorum burada cok sükür tesettürden ötre sorun yasamiyorum okurkene, ama is konusunda cok cok zor olacak ilk neden yabanci olmak ikincisi müslüman olmak ücüncüsü kapali olmak, hakkimizda hayirlisi bir yerden bir kapi acilir insallah

22 yasinda ve nisanliyiiiim :)

bende almanyada nürnberg de yasiyorummm 21 yasindayim, subatta 22 olcam
bekarim nisanli felanda degilim
gonyaliyimmm
benimde isim yok, meslek yeri felan bulamadim kapaliyim diye
ama hala aciktan okumaya devam ediyorum

teremcım
yakınız senınle bende kartaldayım cok sevındım
bu arada bnde donuyorum kendımı bı turlu ısıtamadım nedense hehe
yas kac canım sanırım bekarsın ...

nım ben 28 yasındayım, makina ressamıyım ama mobilya planlama üzerine calışıyordum. esim istemedı ayrıldım,evdeyim maalesef simdi.

benimde duşa girmem lazım ama nerde girersem buz tutarım ya:sinifsinif:

len sizin evdemi sobalı, inat uğruna doğal gaz bağlatmadım ıkı senedir dötüm donuyo. ama dayanamıcam seneye kesın bağlatıcam kısmetse.

arkadasla kapalı olmak ne kadar zormus turkıyede
resmen 2 sınıf ınsan muamelesı yapılıyo ya herkes bı garıp bakıyo
cahıl muamelesı yapılıyo sımdı kapalıların durumunu daha ıı anlıyorum vay turkıyenın halıne yazık ınsallah en kısa zamanda bı kapı acılırda ısımıze gucumuze bakarız rabbım yardım etsın ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…