Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

pzt perşembe kazalarımı tutmaya çalışıyorum.
biraz birikmişlerdi...
ne zamn oruçlu olsam pc çöküyor.
hani vakit geçer diye düşünürken.
bugün pc gidince iş yerinde kitap okumaktan gözlerim pörtledi valla...
bide hiçö bitmesin istediğim kitabı yarılıyınca sinirlerim bozuldu:)
sanki ramazan orucuydu vakit gelmek bilmedi..
inş düzelir yarında berabe roluruz...

canım komşumuz kalp krizi geçirdi.. kızı da ben en samimi arkadaşım :gitme: dün gece onunla kaldım..kötüydü..gelemedim o yüzden.aklımda burdaydı ama açığı kapatmaya geldim :jeyyar: sen naptın sevdiceğine mi gittin ?opuyorumnanaktan

ay çok geçmiş olsun canım benm ya..inşallah tez zmanda düzelir:gitme:

insan merak edio dimi neler oluo die...ewwt sewdiceğime gittim ama pek görüşemedik ki işi çıktı mecbur gitmek zorunda kaldı:çok üzgünüm:

bende geldim bende sengözlerimebaksanab
hoşgeldin papatya mmmm kaydirigubbakcemile5
ay çok geçmiş olsun canım benm ya..inşallah tez zmanda düzelir:gitme:

insan merak edio dimi neler oluo die...ewwt sewdiceğime gittim ama pek görüşemedik ki işi çıktı mecbur gitmek zorunda kaldı:çok üzgünüm:
sağol cnm :gitme: inş. iyi olacak... ah sen yine görmüşsün.. benm 3 gün sonra 1 ay olacak görmeyelimafoldumben

karalahana maşallah ya bende de borç batağındayım bu ramazan hiç tutamadım yeni doğum yaptıgım için önceden de vardır bi 10 gun felan amanınnn ne edecem benkafamçokkarıştı

on41 benim içinde kabus başlıyo bu saatten sonra uykusuzlukdan cinnet durumları yaniisırnaşık şey

on41 geçmiş olsun cnm komşunuz içn...

teremcim enişte ne iş yapar böle istediğin vakit gidebiliyorsunn... rahatsın valla hemşom ne güzel:):)

bende geldim bende sengözlerimebaksanab

hoşgeldin papatyacımmzemuszemus

gün yeni başlıyor canım bize :dance:

ewet ebrucum gün bize yeni başlıo sen bebekten dolayı erkenden uyuonn:teytey:

hoşgeldin papatya mmmm kaydirigubbakcemile5

sağol cnm :gitme: inş. iyi olacak... ah sen yine görmüşsün.. benm 3 gün sonra 1 ay olacak görmeyelimafoldumben

olsun canım biz aynı yerdeyiz ondan çok görüşüoz sizde kawuşursunuz canım merak etme:1hug:

karalahana maşallah ya bende de borç batağındayım bu ramazan hiç tutamadım yeni doğum yaptıgım için önceden de vardır bi 10 gun felan amanınnn ne edecem benkafamçokkarıştı

on41 benim içinde kabus başlıyo bu saatten sonra uykusuzlukdan cinnet durumları yaniisırnaşık şey

zeynebimiz uyumuo mu :ecrin_bebek:

on41 geçmiş olsun cnm komşunuz içn...

teremcim enişte ne iş yapar böle istediğin vakit gidebiliyorsunn... rahatsın valla hemşom ne güzel:):)

hemşom hoşgeldin...sewdiceğim fotoğrafçı nikah salonunda ee nikah salonu bizim ewe yürüme 10 dk bende wakit buldukça gidiom aşkımın yanına:asigim:

çok fena oldu meme için uyandıgı duymassam uyutabilmek ne mümkün dun gece 3 bucukta uyandı 6 da anca yatabildim mafoldumben

bir kaç senedir çok miskinlik ettim...
şimdi aklım başıma geldi tutmam lazım.
sende yavaş yavaş btiririsin inş.
zorunlu bir durum nede olsa...

slm kızlar nasılsınız bayadır uğrayamadım bu topiğe eskisi kadar sık giremiyom kk ya annemler bendeler bu aralar yoğunum ama çok kısa zamanda 2010da bomba gibi dönücem

hb hemşom çok şanlısın o zamann... ne güzel düğün fotolarınız çok orjinal farklı olurr:lepi:

öle canım iyi yanları çok oluo bütün fotoğrafçıları da arkadaşım zaten rahat olucaz..değişik fikirleri warmış bana sölemio ama süpriz miş..opuyorumnanaktan

zaten biz nikah masasında tanıştıkkkaydirigubbakcemile3

slm kızlar nasılsınız bayadır uğrayamadım bu topiğe eskisi kadar sık giremiyom kk ya annemler bendeler bu aralar yoğunum ama çok kısa zamanda 2010da bomba gibi dönücem

hoşgeldin leptap zaten ablalarımız çok bıraktı buraları aybik te gelmio artık:eek:klava:

2010 da beklioz artık:teytey:

X