Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ben geldim....
bugün yine pc m bozuktu...
sinir krizlerimden sonra şimdi bakayım dedim geçmişe biraz...

teremcim herbişiyine bayıldım.hepsi çok şık güle güle kullan...

hepinizi ayrıca öpüyorum...

inş yarın düzelmiş olur pc.

çok sıkıcı oluyor....

hoşgeldin karalahana m.. bu pc lerden çektiğimz nedir bilmem.. bende bi laptop alayım,bunu çöpe atıcam vallahi :mymeka:

terem
cicilerini mi eklemiş akannehir görmedm ben.. hemen bakayım :eek:

terem im maşallah cicilerin çok güzel kız kaydirigubbakcemile5 yeşil kabanına bittim ama,baban bayağı zevkliymiş kaydirigubbakcemile3 hepsini iyi günlerde güle güle giy canım benm

heh geldım kızlar, alt katta görümcem oturuyor çaya çağırmıstı oturdum kaldım bu saate kadar, e kocişte işte olunca gecelerin kadını oluyoruz:)) çay dizi muhabbetı işte. siz neler yapıyorsunuz ? kız teremm gittinmi sözlünün yanına. sözlünde hazır nikah salonunda çalışıyormuş:jeyyar:jeyyar:

talya yla patricia cım hoşgeldiniz canlar... valla bu terem çok şanslı kızım. :sm_cool: sesi çıkmadığına göre daha gelmedi.. :gitme: aah ah olan var ,olmayan var.. yani sözlüsü :asigim:

ben geldim....
bugün yine pc m bozuktu...
sinir krizlerimden sonra şimdi bakayım dedim geçmişe biraz...

teremcim herbişiyine bayıldım.hepsi çok şık güle güle kullan...

hepinizi ayrıca öpüyorum...

inş yarın düzelmiş olur pc.

çok sıkıcı oluyor....

lahanam saolasın seninkiler kadar olmasada... bende göremedim 2 gündür seni dedim kesin pc yine bozulmuştur die delikafadulden

hoşgeldin karalahana m.. bu pc lerden çektiğimz nedir bilmem.. bende bi laptop alayım,bunu çöpe atıcam vallahi :mymeka:

terem
cicilerini mi eklemiş akannehir görmedm ben.. hemen bakayım :eek:

eklerim ama sen dünden beri yoksun görmedin tabi nerelerdesin bakiimm:eek:klava:

terem im maşallah cicilerin çok güzel kız kaydirigubbakcemile5 yeşil kabanına bittim ama,baban bayağı zevkliymiş kaydirigubbakcemile3 hepsini iyi günlerde güle güle giy canım benm

saolasın bebişim ben beğendim babişim aldı doğal olarak benm zewkim olupkaydirigubbakcemile3
daha güzelleri senin olsun inşalalh

heh geldım kızlar, alt katta görümcem oturuyor çaya çağırmıstı oturdum kaldım bu saate kadar, e kocişte işte olunca gecelerin kadını oluyoruz:)) çay dizi muhabbetı işte. siz neler yapıyorsunuz ? kız teremm gittinmi sözlünün yanına. sözlünde hazır nikah salonunda çalışıyormuş:jeyyar:jeyyar:

kaçak senii oh ne iyi etmişin git kaynat görümceyle ohh..bende gittim canım aşkımın yanına ohh..ama malesef son dkka işi çıktı diwan otele gitti :eek:klava:eek:fff görüşemedik doğru dürüst:gitme:

talya yla patricia cım hoşgeldiniz canlar... valla bu terem çok şanslı kızım. :sm_cool: sesi çıkmadığına göre daha gelmedi.. :gitme: aah ah olan var ,olmayan var.. yani sözlüsü :asigim:

işte yine geldim burdayım hangi taşı kaldırsan ben çıkarım...delikafadulden

ben burdayım da sen nerelerdesin kaçak dünde yoktun gece de yoktun..

canım komşumuz kalp krizi geçirdi.. kızı da ben en samimi arkadaşım :gitme: dün gece onunla kaldım..kötüydü..gelemedim o yüzden.aklımda burdaydı ama açığı kapatmaya geldim :jeyyar: sen naptın sevdiceğine mi gittin ?opuyorumnanaktan

X