Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

arkadaşlar ablamın üyeliğinden yazıyorum zarifecik ben
sanırım dün bütün konularımı silmeye çalıştım diye
atılmışımkaydirigubbakcemile3
uğraşıp yeniden üye olmıcam burdan bakarım arada:sm_cool::sm_cool:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3alkisalkisalkis

beni kimse silemeeez ben bi yolunu bulur eder gelirim de

aaa inanmıyorum nasıl yaa
zarıfeee nan ben de dedım benı sılmışşş olaya bak
nıye kendı konularımızı sılemıyoruz yaa

laelaelaelaelaelaelaelaelaelae
yok ya gelmicem zaten konularımı silmek istiyodum
sağolsunlar her şeyi sıfırlamışlar
yazarım ablamdan böle arada

zarife yane diyorsun bende çareler bitmez
zarife benim adımı ayakkabının altına yazmayı unutma emi bulmuşken söylüyeyim dedim
a.s.

merhaba arkadaşlar topiğinize yeni bakıyorm hayrlı olsn ..
ben kapalı değilim ama eşimn ailesi cevrem hep kapalı.. benm ailem ise tam tersi ben aradaym yani..
kapanmayı çok istiorm ama cesaret edemiorm 24 yaşndaym bu saatten sonra yapabilirmiym bilmiorm bu şeklde de bir türlü karar veremicem sanrm(

hoşgeldin canım benm:1hug: bende 22 yaşındayım 10 ay oldu kapanalı neden olmasın ki bunun yaşı yok emin ol..sadece gerçekten istediğin için Allahın emri olduğunun farkına wardığın için kapan..aksi takdirde başkalrı için olur..sen Allah rızası için kapanmalısın..baskıdan yada başkaları istio die kapanma zaten öle olduğu takdirde kalıcı olmuo bu iş bi keredir bence kapanırsın ve açılmazsın..en önemlisin dinin emrettiği şekilde örtünmek öle şimdi sokaklarda gördüğümüz tuhaf örtülü kişiler gb değil

ewet baskı asla yok benm üzerme ben allah için sonra kendim için en sonda sewdiğim adam için yaparm bunu...

10 ay da alışabldn mı canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…