Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

gçmiş olsun tatlım..

tam rengini bulabldim şükür...
Ama şal o kaaaa ağır ki dün taktım iş yerinde bide oruçluydum hangisinden bilmiyorum ama çok başım ağrıdı.
şalıda kafamda taşıyamamış olabilirim...:)
akşam evde azcık ufalttım bugün biraz daha iyi şükkür...

hmmm, bu şal olmasada, elbisene bu renk bi şalın yakışacağını görmüş olduk, daha hafifini edinip elbiseni böyle kullanabilirsin bence, çok şık şallar var opuyorumnanaktan

karalahana şalın rengi o kdr gzlki bide herkese yakışmaz şal örneğin bana sen kendine çokyakıştırmışsın bence başının ağrısı nazardan olmuştur.

tesekkurler kızlar

lahanam bence salın agırlıgındandır ben de kalın paşmınalardan taktıgıma oglene kalmadan basım catlıyor

2. ye beğendim, lahananın elbisesinin üzerinede çok şık olur.

Markası ne acaba yaa, sevgili m.m.m.m 'cim :kedi:

...

slm kizlar

cankiz (baya gerideki sayfalarda), dicer, karalahana cok hos olmussunuz!!!

on41 canim kocaelinde kaliyorlar fakat orali degiller amayerimseniben

opuyorumnanaktan

kız on41 bu nası görücü ağırlama kadın aramaz bi daha merak etme:roflol::roflol::roflol:
pastanın eğri büğrü olanlarını koymuş bide bende en kabarık olanları koyuyodum o yüzden peşimi bırakmıyolardı:roflol::roflol:

dicerim ya eşarbın çok hoş çok yakışmış kıyafetinde e fizikte uygun maş diyin kardeşime
karalahacım çok şık durmuş şalın canım ii günlerde kullana.s.

ikinizde çok hoş olmuşsunuz şalın rengine bayıldım. dicerr sende içindeki boneyi çok gzl uydurmuşsun eşarba

gçmiş olsun tatlım..

karalahana şalın rengi o kdr gzlki bide herkese yakışmaz şal örneğin bana sen kendine çokyakıştırmışsın bence başının ağrısı nazardan olmuştur.

tesekkurler kızlar

lahanam bence salın agırlıgındandır ben de kalın paşmınalardan taktıgıma oglene kalmadan basım catlıyor

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

cnm böyle ipek şallarlada kullanabilirsin elbiseni

çok fazla araştıramadım canım...ama ufaltttım ya şimdi iyi.
ayrıca eşekkür ederim emeklerin için...

...

slm kizlar

cankiz (baya gerideki sayfalarda), dicer, karalahana cok hos olmussunuz!!!

on41 canim kocaelinde kaliyorlar fakat orali degiller amayerimseniben

opuyorumnanaktan

dicerim ya eşarbın çok hoş çok yakışmış kıyafetinde e fizikte uygun maş diyin kardeşime
karalahacım çok şık durmuş şalın canım ii günlerde kullana.s.

Şeniz

karalahanam maşallah ne güzel olmuşun işte ablasının kardeşi:1hug:
dicercim sende ne güzel olmuşun mşallah oyhh ekleyin şenlensin buralar:teytey:

biricik zarife silinmiş galiba ya benm arkadaşlık listemde yok yazdığı hiç bi konu yok...acaba resimleri kaldırdığı için mi sildiler kızı yaa:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…