Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sultano güzelmiş kardeşinin bindallısı ama ben içinde ki pijamayı sevmiyorum etek gibi olanlar çok güzel oluyo ama bunun yaka kısmını flanda çok beğendim:lepi:

sultan cım çok güzelmiş.. hayırlı olsun şimdiden.. bu arada direct to link i alıcaksın hep..mucuk

saolun canlar darisi bizlere insallah kaydirigubbakcemile3
biz böyle salvarli olanlari daha cok begenioz biricigim, daha hos duruyor, etek okadar hos durmuyor :1rolleyes:

:roflol::roflol:

kız yazmalı ne takla atıyon

sırnaşık şeysırnaşık şey

bende bayılıyorum şalvarlılara.. oldu mu tam olsun..bide çarıklar ve fesi de olmalı tabi :dance:

benim de öyleydi canım..

şalvarlıydı bindallım..

altın kemeri sositososito çarığı fesi hepsi takımdı ..

diçercim eşarbınla bonenin uyumu çok hoş göriniy alkisalkisalkis

lahana'm önceden evde ilk ben görürdüm ne giydiğini mafoldumbenmafoldumben

şimdi buralarda görüyorum mafoldumbenmafoldumben

ahh ahh kocam baldan datlu olmasa çekülümü bu gurbetlik kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ohh hafiflemişsindir kuzum...=)) neler wardı bi,ze göre şeler warmıydı...aa sana pendikte tarif ettiğim eşarpçı war ya orda da açıo tezgah salı günleri gördün mü

ohh hafiflemişsindir kuzum...=)) neler wardı bi,ze göre şeler warmıydı...aa sana pendikte tarif ettiğim eşarpçı war ya orda da açıo tezgah salı günleri gördün mü

canım iki tane gördüm güzel eşarpçı bütün kokoş kapalılar önündeydi muhtemelen oraydı..kaydirigubbakcemile3

tezgaha baktım önlerde burberry ler falan 20 idi..

belkide ben bulamamışımdır..

ben neler aldım ;CADIARZUCADIARZU

3 tane porselen tabak aldım çerezlik gibi

kuplarda tatlı yaptığımında kullanmak için su bardağı aldım renkli

sonra şal aldım leopar desenli

ımm penye elbise aldım hem namaz kılarken hem de erkek misafir gelince üstüme geçirmeye

onun üstüne uygun şal aldım

başkaaaaaaaaaaaa tığ aldım iki tane örgü için

eşime çorap aldım kaydirigubbakcemile3

birde kayınvalidem henüz ortalarda olmayan torununa yelek patik takımı aldı :CüvCüv:sırnaşık şey

güzeldi ben pazarları zaten severim..

ilk gittiğimiz için çok fazla aralara girmeden dolaştık canım..

birdahakine iyice keşfederim ben hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…