Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

vallah iyi atlatmissin, bana geldiklerinde yanlarinda cocugu da getirmisler sanki ben evet dersem hemen alip gidecler gibi kaydirigubbakcemile3

üstelik gelmeyin dedigimiz halde gelmisdiler :umursamaz:

iyiym canım saol sizi sormalıı... muhabbet kurulmuş yine... işten geldim yemek vs derken anca oturdum pcye... ama meraktan çatladım kkda neler oluyor diye:):):) bağımlılık yapıyor burasıııııııııııı

vallah iyi atlatmissin, bana geldiklerinde yanlarinda cocugu da getirmisler sanki ben evet dersem hemen alip gidecler gibi kaydirigubbakcemile3

üstelik gelmeyin dedigimiz halde gelmisdiler :umursamaz:

oda ayıp yahu :mymeka: zorla güzellik mi olur.. çocukta gelseydi çatalı anasına,tabağı oğlunun kafasına geçirirdim galiba :jeyyar:

ayy asker dedin de aklima geldi benimki de bugün gitmis dilekce vermis askere gitmek icin, Allah askina kim kendiliginden askere gider yaaa
sinir oldum harbiden
:umursamaz:

canım öyle deme... askerlik bi erkek için gerçekten sorun..bi an önce gitsin gelsin. ama okuyordu madem niye baştan gitmedi :uhm: benm abim 29 yaşında ,hep tecil ettirdi okuyorum diye... ama şimdi pişman. bayadır kız arkadaşı var..askerliğini yapmadığı için iş yönünden de eş yönünden de önünde büyük bir set bu durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…