Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kare yüzlülere kare esarp daha hoş duruyor
yuvarlak yuzluler ıse kare esarbı bıraz yukardan kaldırarak yuzlerıne uzunluk verebılır cok degıl ama tuhaf durmayacak kadar
uzun yuzluler ıse bence boneyı fazla gostermemelıler kı yuzlerı daha da uzun olmasın

dicerr benimde yüzüm yuvarlak ve çok tombiş vücudumun tam aksine kaydirigubbakcemile3
Eşarbın önünü kaldırmak istiyorum bende hoşuma gidiyor ama kimse bana yakıştırmıyor onu. Birde hala takmayı beceremiyorum ya... Okulda küçücük bir oda verdiler bize, orada en az 10 kişi oluyor ve ben bağlayamıyorum örtümü. :sinifsinif:

arkadaslar takip ettiginiz bloglar varmi bize hitap eden eglenceli nebileyim mesela ben cati kati ni okuyorum uzun zamandir turkuaz esarp diye bi blog nakisays filan bunlar gibi varsa soyleyin olurmu :ecrin_bebek:

arkadaslar takip ettiginiz bloglar varmi bize hitap eden eglenceli nebileyim mesela ben cati kati ni okuyorum uzun zamandir turkuaz esarp diye bi blog nakisays filan bunlar gibi varsa soyleyin olurmu :ecrin_bebek:

ikbal53 catikatini biliyorumda digerlerini bilmiyorum.
link verirsen bizde okuruz neden olmasin:)

cankız siteden atılmana çok üzüldüm kuzum, Kazen abiden özür dile canım sen küçüksün o senin büyüğün, o da duygusal bir karar vermiş, aslında bir şey demedin sen sinirliydin o da senin yazdıklarını üçüncü bir şahıs gibi kızdı ama büyüklere terslenilmez ne diyim aramıza geri dön canım, keşke en azından ceza alsaydın neden seni attılar ki. buradaki misafirlerden biri sen isen sana sesleniyorum böyle böyle uzaktan uzağa olmaz :gitme:

meraba kızlar bende diğer topiğin sıkı takipçisiydim ama hiç foto eklemedim ve iyiki de eklememişim diyorum ne yazıkki..ceza alsanızda sonucu iyi oldu aramızda hukukçu olmasının faydaları dicercim ağzına sağlık=) ve bu topikte süper olmuş..bundan sonra burdayımm

üstünden gectim onca sayfayi

esarp yikama konusunda, ben elde ilik suyla sampuanla yikiyorum, en güzel cözüm benim icin bu hem mis gibi kokuyor hem ipek esarp dahi zarar görmüyor

kuzum sessiz takipdeydim mecburen vaktim yok hic, olanlara nasil üzüldüm bilemessin biricik bana yazmis olanlardanda öylelikle haberim oldu ama konuya kalabaliklik etmek istememistim, sessizce üzüldüm sadece :KK43:

nasil sessiz kaldin yerimsenibenseninde fotolarini calmislardi.
neyseki silindi.

nasil sessiz kaldin yerimsenibenseninde fotolarini calmislardi.
neyseki silindi.

evet onu silindikten sonra duydum canim onun icin icime bir su serpildi gibi oldu sanirim zaten okadar sey yazilmistiki herkez benim agzimdan dökmüs derdini, ama merak etmedim degil hangi resimlerimi koymuslarki birde hepsinde yüzüm kapaliydi sanirim dimi canim

evet canim yuzleriniz kapaliydi cok kisinin fotosu vardi.
senin morlu elbiseyle olan fotonla dalga gecmis geri zekali. neyse bitti cok sukur.
birdaha olmaz insallah.

Günaydın kızlar ya bu ne hız akşamdan beri 10 sayfa olmuş oku oku bitmiyo valla son sayfaları es geçtim...
Cankız'a üzüldüm gerçekten yaa onada hak veriyorum ama kazenide haksız göremiyorum şu mailden dolayı...
Bugün öğlene kadar çalışıyorum malesef...

X