Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

elbisemi begenen herkese cok tesekkur ederim. daha guzelleri daha iyileri sizlerin olsun.
sanat canim seni mi kiracam yollarim ozelden msj at bedenin nedir ne degildir:)hangi renkleri seversin vs..

sanat bende yeni kapalı olduğum için kıyafet konusunda çok acemiyim sayılır... Ama yardımcı olayım... Ben hiç etek giyemiyorum alışamadım malesef. :KK43: Bu yüzden uzun tunikler alıyorum, kot pantalonlarımla giyiyorum... Bence sende önce kıyafetini almalı eşarbını ona göre ayarlamalısın...

bende hiç etek giyemiyorum canım.. kalça kısmım çok geniş.etek giyince daha çok kilolu oluyorum ve rahat edemiyorum.pantolonu uzun tunikle kombine ediyorum genelde.oram buram görünücek derdi de yok.. kapalı bi bayanda pantolon üstüne kısa tunik hiç hoş durmuyo. bende kalçamı örtecek kadr tunik alırdım hep.ama sonra baktım ki gerçekten kötü duruyo,ve zaten uzun olması gerekli.artık uzun giymeye çalışıyorum..

ama şu bi gerçek ki, kıyafet söktörü kapalı giyinen kesime nazaran kısa kollu,askılı elbise,kısa bluz vs bu tarz kıyafetleri çeşit ve sayı olarak daha fazla üretiyo. yanlış anlaşılmasın,çeşit yönünden kıskanır duruma geliyoruz. açık olsam herhangi mağaza da istediğim tarzda bişi bulabilirim ama kapalı olunca mağaza mağaza dolaşmak gerek,bide gezip gezip sonunda buldum bişi dediğini de beğenemezsen ya da üstüne uymazsa vay haline..

burcumssssssssssssss hepsi cok guzelllllllllllllllllllllll amaen cok hosuma giden kirmizi ve en sondaki

ßurcums en ßastaki çok güzel. yerimseniben

burcums en sondaki çok güzelmiş

burcumss bende en baştaki eşarbı çok beğendim

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler kızlar... Hepsini almak geliyor içimden ama nerdeee :bbo::bbo::bbo:

bende hiç etek giyemiyorum canım.. kalça kısmım çok geniş.etek giyince daha çok kilolu oluyorum ve rahat edemiyorum.pantolonu uzun tunikle kombine ediyorum genelde.oram buram görünücek derdi de yok.. kapalı bi bayanda pantolon üstüne kısa tunik hiç hoş durmuyo. bende kalçamı örtecek kadr tunik alırdım hep.ama sonra baktım ki gerçekten kötü duruyo,ve zaten uzun olması gerekli.artık uzun giymeye çalışıyorum..

ama şu bi gerçek ki, kıyafet söktörü kapalı giyinen kesime nazaran kısa kollu,askılı elbise,kısa bluz vs bu tarz kıyafetleri çeşit ve sayı olarak daha fazla üretiyo. yanlış anlaşılmasın,çeşit yönünden kıskanır duruma geliyoruz. açık olsam herhangi mağaza da istediğim tarzda bişi bulabilirim ama kapalı olunca mağaza mağaza dolaşmak gerek,bide gezip gezip sonunda buldum bişi dediğini de beğenemezsen ya da üstüne uymazsa vay haline..

Evet malesef öyle, bizlerin daha dikkatli olması lazım baksana herkesin dikkatini çekiyoruz. :KK43:
Bende aynı şeyi düşünüyorum çünkü açıkken istediğim her şeyi alıp giyebiliyordum, artık çok zor buluyorum kaç kere oturup ağladım mesela geçen arkadaşımın nikahı oldu ne giyeceğimi bilemedim. :KK43: İnşallah yavaş yavaş bizler içinde güzel şeyler olur.

burcums
ben kırmızı hastası oldugum için kırmızıyı secıyorum fakat en sondakı de guzel
3. herkeste var
ben 2 ve 4 dıyorum

amann çaylar poaçalar tatlılar gelmiş bende yemek apyomm 2saattir hiçde haber vermiyosunuz :dilcikar:
o poaçaları senmi yaptın başıyazmalıkız oyh burnuma mis gibi koku geliyookafamçokkarıştı

evet canım ben yaptım..
o kadar çok canım çektiki kalktım yine poğaça yaptım zemuszemus
onunda resmini eklicem inşAllah..

kızlar ben de geldim kabul edersenizopuyorumnanaktan benim yüzüm yuvarlak etol seviyorum yani takanlara yakıştırıyorum ama yuvarlak yüzlü birine yakışır mıCADIARZU

hoşgeldin canım..opuyorumnanaktan
canım benim suratım ufak ve minyon herkes çok yakıştırıyor etolü..
ama bazen uzun suratlılara da çok güzel oluyor..

neden herkesin mesajının altında TEST yazıyor..CADIARZU

kızlar ben geldim iyi akşamlar hepinize...paylaşımlar yapılmaya başlanmış ne güzel... topiğin bu halide dahada güzel valla topik sahibesine tekrar tşkler:):):)ferhatınşirini elbisen çok güzel pantalon üstüde çok güzel dururdu...

burcums
ben kırmızı hastası oldugum için kırmızıyı secıyorum fakat en sondakı de guzel
3. herkeste var
ben 2 ve 4 dıyorum

bende kirmiziyi begendimmmm

Bende kırmızıyı çok beğendim gerçekten, ama eşarp konusunda çok kararsızım ya. kaydirigubbakcemile

burcums canım bende ikinci resim çıkmamış..

ben üçüncü eşarbı beğendim..

Canım teşekkürler fikrin için kaydirigubbakcemile5

on41 sağol canım ben kapanayım da giyecek bişy bulurum elbet.
Başıyazmalıkız hoşbulduk canım sağol cevabın için ben her ikisini de deneyeceğim etol yüzümü daha uzun gösteriyor gibi geldi ama tam emin değilim=)

Etrafında kapalı arkadaşların varsa onlar da sana yardımcı olabilir canım.

kare yüzlülere kare esarp daha hoş duruyor
yuvarlak yuzluler ıse kare esarbı bıraz yukardan kaldırarak yuzlerıne uzunluk verebılır cok degıl ama tuhaf durmayacak kadar
uzun yuzluler ıse bence boneyı fazla gostermemelıler kı yuzlerı daha da uzun olmasın

ya bende etol lere bayılıyorum .tabi onu bağlayış şeklide önemli.netten değil de kendi bağlayış şekillerinizden bi kaç resim koysa etolcüler..?:1closedeyes:

X