Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

karalahana saol cnm tesekkur ederim..

elifnaz bu tarz bluzları bende cok severin gecen bayramda bende bunun morunu almıştım kırmızı esarbını bende cok begenmedim cnm alma imkanın varsa daha değişik bi desen renk sec derim

kristaltane baska yerden denesene tatlım ImageShack® - Image Hosting burdan yükliyebilirsn

evet burdan deniyorum canım ama olmuyor

ayy masallah herkes pek bi şık olacak kaydirigubbakcemile5
yeni cicik alan herkes güle güle giysin ...bende gömlek istiyorum bu sene gömlek moda heralll ....

zrifecim herşey cok guzel Allah mutlulugunuzu daim etsin canımm hihoyyyt
kayınvalidecikinde baya bişe almış yaniiii nişan fotonuda eklede gorelim nişan olunca ..

ben kahvaltı yapmıyorm canım hiç.. iştahım olmuyo,midem bulanıyo sabahları :1no2: o yüzden bu saate kalıyorum..acıkınca yiyorum.. çay mı delikafadulden hiç aram yoktur ama birden canım istedi yahu :içelim:

hadi ye de gel..delikafadulden kakaolu bişiler varsa bana da getir :kedi: canım kakaolu bisküvi kek fln istedi ...

karalahana saol cnm tesekkur ederim..

elifnaz bu tarz bluzları bende cok severin gecen bayramda bende bunun morunu almıştım kırmızı esarbını bende cok begenmedim cnm alma imkanın varsa daha değişik bi desen renk sec derim

kristaltane baska yerden denesene tatlım ImageShack® - Image Hosting burdan yükliyebilirsn

teşekkür ederim canıma.s.

X