Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

fatolinacanım göbeğin kocaman olmuş ya:lepi:
evet canım 1 ay kaldı doğuma artık büyüyo kızım
GÜNAYDINN GÜNAYDIINNN

fatoşcum gördüm resmini maşallah ecrindilaya kocaman olmus annecinini karnında inşallah sağ salim kavusursun meleğine canımopuyorumnanaktan
amin canım inş. çok sağol
:

başıyazmalım canım çok güzel bayramlıkların güle güle giy
valla hasret kaldım kıyafetlere bu bayramda nerde göbiş kapatan bişey var onu bulup giycez

bizde de aynı canım ya ..:bbo: bayram temizliği yoruyo epey.. iş durumu noldu senin? yok mu bi haber:gitme:

çıkyorum ben canım.. size iyi sohbetler size .. opuyorumnanaktanannem evde yok ,sofrayı hazırlıyım gelene kadar. yerimseniben

başı yazmalım bayramlıklar dehşet olmuş walla çantana özellikle bittim ya süpoper..nerden aldın canım

canım pendikten çarşıdan aldım..

başıyazmalım..güle güle giy =) çok ciciler

teşekkürler kızlar kaydirigubbakcemile5

meryemcim senin bayramlıklar nirde eklede görelimnaniknanik

ben daha karar vermedim ne giysem en son bi mor gömlek almistim hic giymedim sakladim bayrama onu giyerim herhalde carsiya cikmaya vaktim olmaz sanirim zaten cuma günü aksaa kadar okulda olucam...

moralim sifir ya suanda okuldayim iki hafta üstüne calistigim bir deney vardi son asamasina gelmistimki fazla isittim elimde patladi... Allahtan gözlük ney takiyoruz cam falan girmedi ah aaah daha yarim saat sonra ders var onu bekliyorum bi bucuk saat

ah aaah

olsun onun fotosunu ekle
elindemi patladı ALLAH korumuş dikkat et canım bu deney işleri zordur tabii sen neyin deneyini yapıyodun bilmiyorum allah kolaylık versinopuyorumnanaktan

olsun onun fotosunu ekle
elindemi patladı ALLAH korumuş dikkat et canım bu deney işleri zordur tabii sen neyin deneyini yapıyodun bilmiyorum allah kolaylık versinopuyorumnanaktan

keske cumartesi aklimda olsaydi eklerdim ozaman biraz vaktim vardi bakalim yarin öbür gün eklerim insallah... yada bakim belki netdede resmi vardi düz bi gömlek ya pek bisi yok buralarda alamanya iste

ünv deki doktora falan yapanlara arastirmalari icin gerekli olan maddeleri yapiyoruz canim...

zor işmiş valla:1ninca:

başıyazmalım, bayramlıkların çok güzel özelliklede çantan tam benlik sositososito
bende yarın unutmazsam eklerim aldığım bluzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…