teselliye ihtiyacım var ne olur bakın

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
arkadaşlar konu acmıştım hamileyim diye en son mart 21 de adet oldum nisan 27 sinde idrar testi yaptım 2 kere cıktı kan verdim sonuc 423 çıktı dr gittim küçük gözükmez haftaya gel bakalım dedi dün gittim karnımdan baktı hiçbişey görmedi ne kese ne rahimde bi kalınlaşma salı günü tekrar gel vajinadan karnından bakarız dedi kan tahlilide istedi neler oluyor acaba adetime göre 6 haftanın içindeyim ama gözükmemi beni çok korkuttu acaba dış gebelikmi kese ne zamn gözükür

canım hakkında hayırlısı olusn. bende geçen yıl yaşadım bu durumu. malesef dış gebelikti. üstelik emin olmak için epey uğraştırlar. farklı 4 doktor baktı. dış gebelik diyebilmek içinde erken oluyormuş. çünkü kesenin görünmesi için erken. her ikiside olabilir.

tatlim oncelikle gec dollenme olabilir hemen uzme kendini

bhcg kanda 1500 oldugunda vajinal ultrasonla 3000 oldugunda ise karindan ultrasonla gozukur kese

umarim hakkinda hayirlisi olur nette arastirirsan adet gecikmesinden sonraki 2. haftada kese ve bebegin kalp atisi gozlemlenebilir der

ama adeti geçeli 17 18 gün olmuş dış gebelik olsa bi ağrı bi kanama bi belirti vermezmiydi mutlaka.. dış gebelik değildir bence olmasında işallah.. dileğim tabki bebektir ve yerine yerleşmiştir işallah

canım ben dış gebelilk geçirdim ama kendiliğinden düştü.6 haftadan daha erken düştü benimki.doktorum o zaman 6. haftaya kadar gelse acil ameliyat olman gerekebilrdi demişti.kanamam geldi az az da olsa bitmedi bi türlü ben de en sonunda doktora gittim öyle anlaşıldı.ve değerlerim hep düştü.seninki inşallah bebektir ve sağlıklıdır ve de tutunmuştur annesine.

X