Terörün Bitmesi İçin;Ülkemize Kasteden Yerli ve Yabancı Güçlerin Helakı için Birlikte Dua Edelim mi?

Bende 100 tane okuyabilirim.
Daha fazla okudukça söylerim.

• Beğen
Reactions: eoe
Arkadaşlar Ülkemize kasteden bütün terör örgütlerinin helakı için okuyoruz.

Duamız Bu: El-Kahhar – القهار

Düşmanlarını kahreden ve perişan eden, mutlak galibiyetin sahibi ve her an kahretmeye muktedir olan manalarına gelir.

Kahharismi bu manalarıyla; Allah’a isyan eden Ad kavmi, Semud kavmi, Nuh kavmi gibi bir çok kavimde tecelli etmiştir. Allah O kavimleri Kahhar ism-i şerifi ile kahretmiş ve mahvetmiştir.

M melodysilk 1000

Hasatvakti Hasatvakti

The Calender The Calender

B busenebenimsenem

Hasretim bebiko Hasretim bebiko

evTik evTik 3000

BEYAZ KURT BEYAZ KURT

sedaecrin sedaecrin 300

ayhkdry ayhkdry 500

CatlakB CatlakB 100

herkese iyi akşamlar. okudukça toplam okuduğunuz miktarı yazarsanız yarın eklemeye devam ederim arkadaşlar. sabah biraz işim var. öğlen gibi burada olurum. Allah dualarımızı kabul etsin

Düşmanlarını kahreden ve perişan eden, mutlak galibiyetin sahibi ve her an kahretmeye muktedir olan manalarına gelir.

Kahharismi bu manalarıyla; Allah’a isyan eden Ad kavmi, Semud kavmi, Nuh kavmi gibi bir çok kavimde tecelli etmiştir. Allah O kavimleri Kahhar ism-i şerifi ile kahretmiş ve mahvetmiştir.

M melodysilk 1000

Hasatvakti Hasatvakti

The Calender The Calender

B busenebenimsenem

Hasretim bebiko Hasretim bebiko

evTik evTik 3000

BEYAZ KURT BEYAZ KURT

sedaecrin sedaecrin 300

ayhkdry ayhkdry 500

CatlakB CatlakB 100
Bende varim ve 2000 ikibin okuyorum Rabbim dualarimizi kabul etsin

• Beğen
Kızlar beni de yazın el kahhar 300 okurum her gün, şimdilik. Sonra arttırabilirim

• Beğen
Bende okurum ne okuyacagiz yalniz reglim var su an insallah Rabbim kabul etsin ulkemizi aydinliga cikarsin tez vakitte

• Beğen

M melodysilk 1600

Hasatvakti Hasatvakti

The Calender The Calender 1000

B busenebenimsenem 500

Hasretim bebiko Hasretim bebiko 2000

evTik evTik 3000

BEYAZ KURT BEYAZ KURT 1100

sedaecrin sedaecrin 300

ayhkdry ayhkdry 500

CatlakB CatlakB 100

E elif003 2000

desifre desifre

bal10cukk bal10cukk 1000

mahperi hatun mahperi hatun

TOPLAM 13.100

Ya Kahhar okuyorsunuz sanirim belli limiti varmi? Ben onu gormemistim esma okuyorum boyleyken :)
dünbaşladık. henüz sayı koymadık. 10.000 diyen oldu. ama bence bugün kim ne kadar okursa okusun ve bugün öğleden sonra müsait bir arkadaşımız yasin okuyup dualama yapsa diye düşündüm. bundan sonrakiler de 1 hafta falan sürse ve her cuma ya da perşembe birimiz dualama yapalım diye düşünüyorum. hep birlikte karar verelim. değişik fikirlere açığım.

X