Terörün Bitmesi İçin;Ülkemize Kasteden Yerli ve Yabancı Güçlerin Helakı için Birlikte Dua Edelim mi?

melodysilk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2012
2.872
405
Arkadaşlar kendimiz için özel dua çok ettik ve ediyoruz da...
Ülkemiz için de dua edelim mi hep beraber?
Artık bu terör laneti ülkemizi terk etsin. Yerli ve yabancı güçler ülkemizdeki kötü emellerine ulaşamasınlar.
Belki dualarımızla bizim de buna katımız olur. Ne dersiniz?
Duamızı, sayısını, şeklini birlikte belirleyelim.

Arkadaşlar kendimiz için özel dua çok ettik ve ediyoruz da...
Ülkemiz için de dua edelim mi hep beraber?
Artık bu terör laneti ülkemizi terk etsin. Yerli ve yabancı güçler ülkemizdeki kötü emellerine ulaşamasınlar.
Belki dualarımızla bizim de buna katımız olur. Ne dersiniz?
Duamızı, sayısını, şeklini birlikte belirleyelim.
Ben varım ne okunması gerekiyorsa okurum insallah.

• Beğen
Reactions: eoe
Bende varım cnm ....dua yı kararlaştırınca benide etiketlersen sevinirim cnm...

Son düzenleme:
  • Beğen
*Bu dua hakkında Peygamber Efendimiz.(S.A.V.) şöyle buyuruyor: "Her kim beş vakit namazın ardından şu 10 kelimeyi okursa ALLAHu Teala kendisine karşılık verici ve kifayet edici olarak bulur."
"HASBİYALLAHU Lİ DİNİ.

HASBİYALLAHU LİMA EHEMMENİ.

HASBİYALLAHU LİMEN BAĞE ALEYYE.

HASBİYALLAHU LİMEN HASEDENİ.

HASBİYALLAHU LİMEN KÂDENİ Bİ SUİN.

HASBİYALLAHU İNDEL MEVT.

HASBİYALLAHU İNDEL MES'ELETİ FİL KABRİ.

HASBİYALLAHU İNDEL MÎZAN.

HASBİYALLAHU İNDES-SIRAT.

HASBİYALLAHU LÂ İLAHE İLLA HU.ALEYHİ
TEVEKKKELTÜ VE İLEYHİ ÜNÎB..." (Hakimi Tirmizi 2/14,
Suyuti,Dürrül Mensur 2/390Kenzul Ummal 3/155)
Manası:
Dinim için ALLAH bana yeter.Mühim işlerim için ALLAH bana yeter.Bana karşı azanlar için ALLAH bana yeter.Hasedçilere karşı ALLAH bana yeter.Bana kötü hile yapanlara karşı ALLAH bana yeter..Ölüm anında ALLAH bana yeter..Kabir sualinde ALLAH bana yeter.
Mîzanda ALLAH bana yeter.Sıratta ALLAH bana yeter..ALLAH'dan başka hiç ilah yoktur.Ben O'na dayandım ve ancak ona yönelirim.

Allah,Hu,Melik’ün,Semi’un,Kadir’ün,Kerim’ün,
Halim’ün,Latif’ün,Alim’ün,Muin’ün,Sadık’un

* Evliyaullah bu ism-i şerifi düşmanlarının yanında okuyan kişinin hasmına galip geleceğine ve ondan ancak hayır göreceğini söylemiştir.

• Beğen
Savaşa giderken ve düşmana galip gelmek isterken şu dua sürekli okunmalıdır:
Allahummensur ibadikel muminine alel kafirine nasran aziza

Anlamı:
[Allah'ım, kafirlere karşı yüce yardımınla inanan kullarına yardımcı ol]
böyle bir dua buldum.

ya da sizin öneriniz var mı.

yunus as. ın duası olan ayeti kerimeyi
Bismillahirrahmanirrahim.
la ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin.Fe in tevellev fe gul hasbiyallahu la ilahe illa huve aleyhi tevekkeltu vehuve rabbil arşil azim.
aklına geldikçe sırf ALLAH Rızası için oku.(adet yok ,ister günde 3 sefer ister 1 sefer.)senin hiç haberin dahi olmadan sana haksız yere sıkıntı verenlere (her ne türlü sıkıntı olursa olsun) yüce yaratan öyle sıkıntılar verirki.iyice o pislikleri bunaltır.ve senide, o pisliklerin şer amellerinden uzak tutar.

Kaynak: http://www.estanbul.com/dusman-ve-s...mli-iki-ayeti-kerime-291218.html#.VsXDmJC26yI

Düşmanın helakı için 1000 Tebbet okunabilir. Biz başka bir başlık altında 1000 Kureyş 1000 Tebbet 313 Ayetel Kursi okuduk polisimiz askerimiz için.
Ya Kahhar çekilebilir mi acaba bu durumda?
Ya kahhar güzel fikir. hemen başlayalım ne dersiniz.

El-Kahhar – القهار

Düşmanlarını kahreden ve perişan eden, mutlak galibiyetin sahibi ve her an kahretmeye muktedir olan manalarına gelir.

Kahhar ismi bu manalarıyla; Allah’a isyan eden Ad kavmi, Semud kavmi, Nuh kavmi gibi bir çok kavimde tecelli etmiştir. Allah O kavimleri Kahhar ism-i şerifi ile kahretmiş ve mahvetmiştir.

Arkadaşlar duamız bu:

El-Kahhar – القهار

Düşmanlarını kahreden ve perişan eden, mutlak galibiyetin sahibi ve her an kahretmeye muktedir olan manalarına gelir.

Kahharismi bu manalarıyla; Allah’a isyan eden Ad kavmi, Semud kavmi, Nuh kavmi gibi bir çok kavimde tecelli etmiştir. Allah O kavimleri Kahhar ism-i şerifi ile kahretmiş ve mahvetmiştir.

M melodysilk

Hasatvakti Hasatvakti

The Calender The Calender

B busenebenimsenem

Hasretim bebiko Hasretim bebiko

evTik evTik

BEYAZ KURT BEYAZ KURT

X