terim soğan gibi kokuyor

anestezist

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010
127
1
arkadaşlar başılktada dediğimgibi terim acı soğan gibi kokuyor.çok rahtsız oluyorum ama en büyük problemım eşiminde bunu alması ilişkisırasında eşim vücudumu öptğünde agzında bu tat oluyo ne yapabılırım varmı sızınde boyle sıkıntınız hafta en 2 3 kere banyo yaprım.bol sabunlu kese ...vücütlosyonu kullanırım ama yınede oluyo ne yapıcam bılmıyorum yardımm

bazı parfumlerın ayrıca pudrası oluyor cok guz<el kokuyor mesela ben yazınn yolculuk yaparken kullanırım teri önlüyor ve ayrıcada miss gibi kokuyor pudra gıbı kokmuyor bunu tavsıye edebılırım :)) bırdesogan suyu denıyorsan baska bıtkısel seyler kullanma derım terın kokusunu daha da agırlastırır...

Koltukaltı için deotak krem var. Ne kadar terlersen terle bir haftadan fazla terin kesinlikle kokmuyor.
Haftada bir kez sürmen yeterli. Terlemeni önlemediği için zararlı olmadığını düşünüyorum.
Tabi yediklerine de dikkat etmen gerekli.
Bu arada ürün şu:

ha birde odorex die medikal birsprey var..ayda bı kere kullanıyor sanırım sonrasında terletmıyor dıe bılıyorum..acılı baharatlı yıyeceklerde terin daha berbat kokmasına neden oluyor maalesef..

arkadşlar teşekkür edrim ama benım tek koltuk altıyla bıtmıyo bu tat dediğim göğüslerimde oluyo .soğan suyu falan kullanmıyorum baharat kullanmıyorum soğanı eşim ne zamn yerse ozamn yıyorum .ben son bır aydır elma sirkesi bal ve lımon karışımını içiyorum bılıyosunuz toksın atıyo ama vücudumda yıne oluyo bu tat .acaba başka kadınların göğüslerinın tadı nasıl ben utanıyorum ilişki sırasındaeşimden

10 senedir kullanıyorum çoook memnunum...

Söyleyeceğim bu değil tabii ki
Benim eşimin teri kokmaz..
Ben deotak kullanmasam daha çok kokarım..
Ama iş üstünde Benim ağzıma soğan tadı geliyor..
Eşim soğan yesin yemesin. Ağzı vücudu kokmasa da..
Bir kez sordum böyle böyle oluyor mu sana diye..
Ya da ağzımda mı koku var diye..
O hiç birşey duymuyor
Nasıl bir bilinçaltım varsa, ağzımda o tat ve koku
Eşinizde de olabilir mi böyle birşey acaba dedim?...

işte aynı bendede oluyo yesemde kokuyo yemesemde kokuyo eşimdeyok canım benim göğüsümü öptüğündeoluyo sadece ..bebeğimi emzirdiğimdede oğlumun agzındada oluyodu bu koku...acaba sütyendem ioluyo dedim çıkardım kullanmadım baya bır zamn amanafile oluyo oluyooooooooo

merhaba kızlar :) terinizin soğan gibi kokmasının nedeni yediğiniz şeylerden kaynaklanır mesela son bi hafta 10 gündür çok baharatlı yemekler cips vs. tükettiyseniz doğal olarak vücudunuzdan öyle bi koku salgılanıyor bunu kremler deo. sabun gibi şeylerle anlık çözümlerle geçirebilirsiniz ama mutlaka yediklerinize dikkat edin benden tavsiye bi hafta çok baharatlı şeylerden uzak durun farkı görceksiniz.. bide lavanta kaynatıp duştan sonra durulanma suyunuza ekleyip yıkanın teniniz harika kokar :)

sen denedinmi canım işe yarıyormu ?

eczanedemi satılıyor :) nerden bulabilirim bunu ?

Eczane ve bazı marketlerde satılıyor. Büyük kozmetikçilerde de bulabilirsin.
Ben market ya da kozmetik mağazasından alıyorum.
Eczaneler 15 liraya satarken oralarda 7-8 lira civarı oluyor.
Mutlaka tavsiye ediyorum, koltukaltımda ter kokusu sorunum hiç ama hiç kalmadı. 10 günde bir banyodan sonra sürüyorum. Yani duş aldığında da etkisi geçmiyor.
Ablalarımda kullanıyor.
Reklamını yapıyor gibi oldum ama kokuya karşı hassasım, herkes kullansa da şu kötü kokulara maruz kalmasak ne iyi olur. Özellikle de tam yaz gelirken.

sağol canımmm denicem mutlaka :))

KEsinlikleee sana naturally fresh koltuk altı tuzu öneririm. GNC lerden temin edebilirsin. Başka yerlerdede olabilir.
Koltuk altındaki bakterilere yönelik kullanılıyor. Ve aylarca kullanabilirsin. Her duştan sonra sürüyorsun kuruduktan sonra üzerine ben rexona coton kullanıyorum.. Çokta memnunum...

ben,m de yıllardır kokum rexona cottondu taaaaaki bugüne kadar o da alimünyum içeriyormuş hemen attım çöpe canımdan önemli mi aman dikkat

ben,m de yıllardır kokum rexona cottondu taaaaaki bugüne kadar o da alimünyum içeriyormuş hemen attım çöpe canımdan önemli mi aman dikkat

crystal body deodorant stıck tavsıye eederım alumınyum ıcermedıgı ustunde yazıyor mor kutuda

Bazı insanların teninin soğanımsı koktuğunu farketmiştim zor bi durum.Ben bu durumun tamamen geçeceğini sanmıyorum öz ten kokusu bi şekilde açığa çıkar çünkü ama siz mümkün olduğunca her gün banyo yapmalı, koltukaltı deoderantı kullanmalısınız.

Hmmm gerçekten zor bi durum...
Bazı insanların "teni" ne kadar yıkanırlarsa yıkansınlar biraz ağır kokar...
Mesela siz banyo yapsanızda teninizden koku geliyor mu?
Yoksa sadece terlediğinizde mi geliyor bu koku?
Teniniz kokuyorsa yapıcak bir şey yoktur...
Fakat terinizden geliyorsa yediklerinize dikkat edin soğan sarımsak baharatlı hiç bi şekilde tüketmeyin ve bol su için.
Ayrıca duş jeli kullanın koltuk altı deodorantı kullanın ve mutlaka ama mutlaka parfümünüzüde eksik etmeyin...
Oda etkili bir çözüm değilse koltuk altlarınıza botox yaptırın...
Tabi bunlar terinizin kokması durumunda alınabilecek önlemler...
Ama ten kokusu sorununuz varsa üzgünüm bi çözümü yok...

Canım mutlaka hergün duş almalısın özellikle bu ara havalar çok sıcak ve aşırı terliyoruz.Saçlarını yıkamasan bile vücudunu yıkamalısın ve deodorant benzeri bişey kullanmalısın yada arkadaşların tavsiye ettiği deotak. Eminimki azalma olucaktır.Bide gerçekten yediğin şeyler çok etkiliyo terin kokusunu ben soğan ve pastırmayı uzun zamandır yemiyorum o yüzden.İnşallah yardımı olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…