Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Hoş geldiniz.
Biz gene kalabalıklaştırırız evelallah
Kendinden bahseder misin?
Aslinda geyik bolumune pek girmiyorum. Genelde bdv da takiliyorum. Ama dun aksam sikintidan buralara kadar gelmisim Cok icmisim hatirlamiyorum dermisim
Terazinin tum dengesizligini tasiyan biri olarak pek sasirtmam yani. Izmirdenim ben. Yas 29 evliyim 2,5 yildir. Muhasebeciyim. Bdv da takilmak guzelde soyle iki lak lak edecegi birini istiyo insan. Baktim burda cok guzel iliskiler. Bende katilayim dedim. Darisi basima artik.

Hoş geldin.
BDV'ye hiç girmiyorum. Kafa şişirici. Yalan yanlış hikayeler... Sayfalarca gidiyor...

Bdv ya. Aksama kadar ordayim kiz. Basima agri girince birakiyorum ancak elimden tableti. Sen nerelere takiliyosun hep burda misin
Bende bdv de cok takilirdim sonra konular gercekci gelmedi bi geyige daldim bidaha cikamadim , harbi topik acmis artik orda takilirim tabi burdada kardeslerim gucenmesin terazi olmak baska

Bende bdv de cok takilirdim sonra konular gercekci gelmedi bi geyige daldim bidaha cikamadim , harbi topik acmis artik orda takilirim tabi burdada kardeslerim gucenmesin terazi olmak baska
Ooo orasi baya hizli gidiyor. Yeni topik ya ondan sanirim.
Diyet spor etkinligi varmis ona katilcam orda. Fazlaligim var biraz. Sende durumlar nasil, varsa fazlan sende gel katil

Ooo orasi baya hizli gidiyor. Yeni topik ya ondan sanirim.
Diyet spor etkinligi varmis ona katilcam orda. Fazlaligim var biraz. Sende durumlar nasil, varsa fazlan sende gel katil
Fazlammi bi dusunuyum sanirim var
Boy 1,70 kilo 93 cuk canim ama ben pko hastasiyim 3 tanade sipam var

Fazlammi bi dusunuyum sanirim var
Boy 1,70 kilo 93 cuk canim ama ben pko hastasiyim 3 tanade sipam var
Pko kilo yapiyor sanirim. Hastaliga kalirsa is, ohoo milyon tane hastaligim var. Artik doktora da gitmeden kendi ilacimi kendim yaziyorum. Eczaci oldum ciktim resmen. 3 cocuk mu, yas kac ki?

Pko kilo yapiyor sanirim. Hastaliga kalirsa is, ohoo milyon tane hastaligim var. Artik doktora da gitmeden kendi ilacimi kendim yaziyorum. Eczaci oldum ciktim resmen. 3 cocuk mu, yas kac ki?
33,5 bebegim hep hastaliklara veriyoz kilo bahanesini yalniz ne bicim cumle oldu geri silmeyede erindim cok yorgunum coooook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…