Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Çevrenizin çılgınlık olarak değerlendireceği türden istekleriniz olabilir ve harekete geçebilirsiniz. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmeniz pek kolay olmayabilir. Çünkü sorumluluklarınızı hatırlatan durumlar ile karşılaşabilirsiniz ve bu nedenle kararlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Farklı kültürler ve bilmediğiniz konulara yönelik araştırma yapan kişiler ilginizi çekecek. Çeşitli seminerlere ve eğitim programlarına katılabilirsiniz veya konu hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bu arada seyahat programları yapabilirsiniz. Ancak harekete geçmek için acele etmeyin. Sürprizler değiştirici olabilir.

Terazi Burcu Genel Durum

Maddi harcamalarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Aile veya arkadaşlarınızla birlikte yer aldığınız bir süreç içerisinde bazı yeni harcamalar için bütçe ayarlamasına gidebilirsiniz.
Terazi Burcu Kariyer Durumu

Maddi kaynaklarda doğrudan artışlarla ilgili fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür. Bunları değerlendirmek için hızlı hareket etmeniz ve işinizi şansa bırakmamanız gerekecektir.

Evet Teraziyim ve yine evetttt dengesizim kararsizim..napalim banada bu ozellikleri dusmus ))

Guzel bir topik olmus:) bende teraziyim . Zor karar verebilme ozelligi disinda , cok ama cokkk memnunum .Sanirim cogunluk bundan sikayatci :)

Davetime icap ettiğin için teşekkür ederim.
Evet, çoğumuz kararsız kalmaktan şikayetçiyiz.
TERAZİ olmaya ise hepimiz bayılıyoruz.

Guzel bir topik olmus:) bende teraziyim . Zor karar verebilme ozelligi disinda , cok ama cokkk memnunum .Sanirim cogunluk bundan sikayatci :)

Evet Teraziyim ve yine evetttt dengesizim kararsizim..napalim banada bu ozellikleri dusmus ))

Şu kararaızlık olmayaydı iyiydi ya! Kafayı oynatacak gibi oluyorum bazen

Yaşasınnnnnnn!
Ben DALYA dedim. :)))

Son düzenleme:

Sanki beni anlatiyorsun detayci falan..ayni gun ayni tarihte olunca boyle oluyor

Sanki beni anlatiyorsun detayci falan..ayni gun ayni tarihte olunca boyle oluyor
Evet, aynı gün doğmuşuz.
Hayatımda ilk defa benimle aynı gün aynı sene doğan birisini buldum.

Yoksa benimle yaşıt olmayan iki kişi daha var, benimle aynı gün doğan ama sen tamamen aynı gün! :)

TERAZİ kızları nasılsınız?
Neden kimse yok sohbette.

Ee canim ne var ne yok.ask mesk is guc ne durumda..kpss demisssin bende dusunuyorum ama aof de 3 de oldugum icin liseden giricem meslek lisesi ya sen ?ama daha baslamdim ihtiyacin seti var..nasil bir yol izlemeli kac alsam yeterli bilemiyorum

Ee canim ne var ne yok.ask mesk is guc ne durumda..kpss demisssin bende dusunuyorum ama aof de 3 de oldugum icin liseden giricem meslek lisesi ya sen ?ama daha baslamdim ihtiyacin seti var..nasil bir yol izlemeli kac alsam yeterli bilemiyorum
2012 yılında şansımı denemek için girdim.
68 aldım.
Ben de hiç bilmem.
Soslu arkadaşımız bilir bence. O da TERAZİ burcu. Görürse yazar sana...

AÖF derslerine de ağırlık ver.
İş konusunda bir gelişme yok değil mi?

Benim her şey aynı, aşk meşk vs de yok.
Allah beterinden saklasın. Her şey aynı ama en azından bir yaramazlık yok.

Son düzenleme:

Amin canim onemli olan huzur..is guc henuz belli degil yazarim olursa..68 bende daha once girdim buna yakin bir puan aldim..calisarak ne olur bilmiyorum

selam sos geldi

ben seni bilgilendireyim arkadşaım kendimce. set almakla iyi etmişsin. benim tavsiyem konu anlatımlı kitaptan önce konuları bitir ardından bir de soru bankası seti al kendine.
son ayda da deneme yaparsın kendine ya da dersane denemeleri katılma imkanın varsa onlara da katılabilirsin

kendini şartlama, şu ne kadar net yapacağım şu kadar puan alacağım diye. ne kadar yüksek alırsan o kadar iyi
başka sormak istediğin bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırım başarılar dilerim Allah utandırmasın.

26 eylülüm don derecede teraziyim uysalımdır ama ne zaman patlayacağım belli olmaz bugün nefret ettiğimle yarın kanka bugünkü kankamka yarın kanlı bıçaklı olabilirim farketmez benim için

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu bende de var.
Sabırlıyım.
Bazen birden patlarım.
Sonra da üzülürüm.
O yüzden sürekli kendimi frenlerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…