Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

hoşbuldumm günaydııın bu arada herkesçiklereeee :80: :80: :80:
Bilecik canım

selam canım.. Takılamıyorum pek burda bugün,temizlik yapıyorum da :KK1:

Tişikkir ederim oyşş:KK19:
Ara ara gelirim bakarım buraya ne var ne yok diye:KK12::KK12:
Topacın hayırlı olsun bol sohbetli olsun inş:21::KK1:

sağol pretty'im unutma beni,gel arada :KK69: yoksa ağlarım görürsün :KK25:

hoşgeldin canımmm sende :KK34: burdaki tüm teraziler,en baştada bennnn gurur duyuyoruz terazi olmaktan yuppiiiiii
:KK55: bende o derece kararsızlık yok ama olması gerekenden fazla var desem yeridir :KK53:

hoşbuldukk:KK16: ben çok kararsız olduğum için alışverişe çıktığım zaman çoğunlukla çifter çifter alıyorum herşeyden. iki şey arasında kalıyorum çünküüü ve aklım kalıcağına param kalsın diyip ikisini de alıyorum:KK53: iflas etmem yakındır:KK53:

merhaba kızlar ben de ben de teraziyim ve bununla gurur duyuyorum hehehe :KK69: 25 yaşındayım evliyim ve bu alışverişteki karasızlıklarım yüzümden kocama çok çektiriyorum:KK4: var mı benim kadar kararsız olan

aynen şekerimm çok kararsızımm bende Allah eşlerimize kolaylık versin:KK1: :KK1: :KK1:
yanlız benim eşimde terazi o yüzden oda öyle ama biz bayan olduğumuzdan mı ne daha çok inceliyoruz:KK12: :KK12:

aynen şekerimm çok kararsızımm bende Allah eşlerimize kolaylık versin:KK1: :KK1: :KK1:
yanlız benim eşimde terazi o yüzden oda öyle ama biz bayan olduğumuzdan mı ne daha çok inceliyoruz:KK12: :KK12:

eşin de mi terazi ooo siz birbirinizi anlarsınız ne güzel:KK24: ama benim eşim hayrete düşüyor nasıl bu kadar çok düşünüyosun al geç diyor:) gerçi hakkını yemiyim sabırlı sabırlı bekler:)

eşin de mi terazi ooo siz birbirinizi anlarsınız ne güzel:KK24: ama benim eşim hayrete düşüyor nasıl bu kadar çok düşünüyosun al geç diyor:) gerçi hakkını yemiyim sabırlı sabırlı bekler:)

yok sidalcım nerdeee:KK53: terazi ama ayı zamanda sabırsızda hakkını yemiyeyim uzun süre sabır eder ama devam eden kararsızlığımm...::26: :26:
sonunda kocişimi de yoldan çıkarıyor:KK22: :KK22:

merhaba burçdaşlarım :KK3: $50004577.gif

iyi geceler kızlaaaar...
Var mı burda olanınız??
:KK51:

selamlar günaydınnn :80: :80:
hadiyin kızlar burdaki herkesçikler uyuyomu yoksaaa uyanınnn:KK53::KK53:

hadi ben çalışmaya başladım... Heeeeey hatunlar sizler nerelerdesiniz??? :KK19:

hadi ben çalışmaya başladım... Heeeeey hatunlar sizler nerelerdesiniz??? :KK19:
Aaa! Hayırlı olsun canım, nerede başladın? Ne üzerine? Bankacıydın yanlış hatırlamıyorsam...

Yazışmama konusuna gelince birkaç kere güncelledim ben konuyu... Baktım hamama deli gitmiş gibi tek başıma yazışıyorum. Ben de bıraktım. (inan daha dün aklıma geldi konumuz)

Ben burdayım pufpuff :KK3:
Doğum günleri yaklaşıyo bu arada :KK1:
​evetttttt! :)

bankacıydım evet canım ama şimdi farklı bi sektöre başladım..mağazacılık sektöründe idari bölümdeyim şu an,deneyim için istedim aslında farklı bir işi..
ben işe başladığım için çok ilgilenemedim telden girip bakıyorum ama..

eveeeet doğum günleri yaklaşıyo yehuuuuuuuu
:21:

bankacıydım evet canım ama şimdi farklı bi sektöre başladım..mağazacılık sektöründe idari bölümdeyim şu an,deneyim için istedim aslında farklı bir işi..
ben işe başladığım için çok ilgilenemedim telden girip bakıyorum ama..

eveeeet doğum günleri yaklaşıyo yehuuuuuuuu
:21:

canımm yeni işin hayırlı uğurlu olsun sana şans getirsin inşallahh:nazar:

X